Nisan 2011 Başak burcu yorumları

'Kadınca' forumunda Wish tarafından 24 Mar 2011 tarihinde açılan konu

 1. Başak Burcu Nisan 2011 burç analizi
  2011 nisan ayı Başak burcu yorumları
  Nisan 2011 de Başak burcunu neler bekliyor


  Nisan Ayı Başak Burcu

  Bu ay Boğa burcunda bulunan gezegenlerin yoğunluğu kendinizi daha iyi hissetmenize neden olacak. Ay boyunca yabancılar, yurtdışı bağlantılı işleriniz, eğitim, hukuk konularında daha yoğun olabilirsiniz. Hayat felsefenizi keşfetmenizi sağlayacak eğitimlere katılabilir veya seyahatlar yapabilirsiniz. Bu arada yabancılarla yaptığınız anlaşmalarda veya yurtdışı bağlantılı işlerinizde bazı gerginlikler ortaya çıkabilir.

  Maddi kaynaklarınızdaki kısıtlanmalar, eşinizle veya ortaklaşa yaptığınız işlerdeki ani değişim, mutluluk anlayışınız veya çocuklarınızla yaşadığınız güç mücadeleleri sizi bu ay da test etmeye devam edecek. Hatta bu ay size gizli aşk yaşama potansiyeli olduğunu da söyleyebiliriz. 14 Nisan’daki yeni ay ortaklaşa yaptığınız işlerden size yeni bir maddi kaynak gelebileceğini ifade ediyor.

  18 Nisan itibariyle Merkür’ün geri hareketi ile hayatınızın anlamı, yaşam felsefenizin ne olduğu gibi konularda biraz sorgulama yapabilirsiniz. Sizin için içe dönme dönemi gibi görünüyor. Merkür gerilerken yeni anlaşma yapmak çok doğru sayılmaz, her zamankinden daha dikkatli olmalı ve çok iyi incelemeler yapmalısınız. 25 Nisan tarihinde Venüsün’un ikizler burcuna girmesiyle birlikte kariyer konularında yeni anlaşma fırsatları da gelebilir. Ancak yine de Merkür gerilemesinin etkisi altında olduğunuzu unutmamalı ve dikkatli olmalısınız


  Susan Miller ​
   
Yükleniyor...