Ocak 2011 Oğlak Burcu Yorumları

'Kadınca' forumunda Wish tarafından 27 Ara 2010 tarihinde açılan konu

 1. Oğlak Burcu Ocak 2011 Burç Yorumları
  2011 Ocak Ayı Oğlak Burcu Yorumları
  Aylık Burç Yorumları Ocak 2011 Oğlak Burcunu Neler Bekliyor


  Ocak 2011 Oğlak Burcu

  10 Ocak tarihinden sonra , kendi değerinizi ve kişilik duyumunuzu parasal konularda hissetmek istersiniz. Kişisel sahiplenme ve kişisel para edinme isteğiniz güçlü hale gelmeye başlar. Ve bunun para sayesinde olabileceğini düşünürsünüz. Bu yüzden de güçlü olma isteğiniz yüksektir. Size para kolayca akar ve bir o kadar da çabucak bitebilir. Bağımlılığınız paraya daha fazla sahip olma isteği uyandırabilir. Güvence duygunuz da yine parayla ilintilidir. Eğer maddi olarak güçlü değilseniz kendinizi güvende hissetmezsiniz. Sizin için mal veya yeteneklerinizi geliştirmek ve genişlemek hayati önem taşıyacaktır.

  Bu dönemde sağlam bir temele ihtiyaç duyarsınız. Güvence sağlayan herşey ilginizi çekecektir. Sınırları olan açıkça size ait herşey sizin için önemlidir. Bu dönemin sakıncası açgözlü ve pinti hale gelmeniz yada gösteriş düşkünlüğü neticesinde para harcamanızdır. Hava atmak için fırsat kollar hale gelebilirsiniz.  15 Ocak tarihinden sonraki süreçte ise, çok yönlülüğünüzü para kazanma konularında daha fazla kullanabilirsiniz. Diğer insanlarla finansal konularda konuşmaktan zevk alırsınız. İletişim kurma becerinizi yine para kazanmak amaçlı yerlerde daha çok ön planda tutarsınız. Becerikliliğiniz en çok ta maddi konularda ortaya çıkabilir. Pratik ve ekonomik bir düşünme tarzına ve ekonomik iniş ve çıkışları hemen kavrama yeteneğine sahip olursunuz. Zekanız sayesinde kendinizi güvende hissedersiniz. Bu süreçte kuşkulu ve gizli kapaklı yollardan para kazanmamaya, düşüncesiz ve tedbirsiz davranmamaya dikkat ediniz. Aksi takdirde kayıplar yaşayabilirsiniz.

  17 Ocak tarihinden sonra ise, fiziksel canlılığınız artar ve siz enerjinizin artışından dolayı gözü kara ve tepkisel davranan ve her yöne hareket eden biri haline gelebilirsiniz. Acele davranışlar yada kimi zaman kontrollü davranışlar birbiriyle yarışır gibi aynı anda da görülebilir. Normalden sinirli, yada sinirlenmeye müsait olabilirsiniz. Cesaret gücünüz artar, hedefinize kitlenerek amaçlarınızı gerçekleştirirsiniz. Bu süreçte ufak kazalara karşı dikkatli olunuz. Acele davranışlar göstermeyiniz ve normalden sinirli olduğunuz zamanlarda araba kullanmayınız. Her adımınıza dikkat ediniz.

  Bu süreçte kendinizi öne sürme gücünüz dikkat çekecek kadar artacaktır. Dış ortamdaki insanlar sizi direkt, dürtüsel ve çatışmaya istekli tarzda görebilirler. Hiç tereddüt etmeden hemen işe koyulabilirsiniz. Hızlı doğrudan ve gerektiğinde saldırgan tutumlar içine girebilirsiniz. Birşeyi kabul ettirmek, başarı elde etmek veya fethetmek arzunuz yükselir. Bu süreçte sakınmanız gerekenler ise, başkalarını incitmek, kaba ve yıkıcı tarzda davranmak, egoistlik ve düşüncesizlik olarak sıralanabilir.
   
Yükleniyor...