Ocak 2011 Yengeç Burcu Yorumları

'Kadınca' forumunda Wish tarafından 27 Ara 2010 tarihinde açılan konu

 1. 2011 Ocak Ayı Yengeç Burcu Yorumları
  Yengeç Burcu Ocak 2011 Burç Yorumları
  Aylık Burç Yorumları Ocak 2011 Yengeç Burcunu Neler Bekliyor

  Ocak 2011 Yengeç Burcu

  21 Ocak 2011 tarihine kadar evlilik, ortaklık veya ciddi ilişkiler evinizden geçecek Güneş enerjisi, gurur duyacağınız bir eş arayışında olduğunuzu göstermekte. Evli yengeçler bu dönemde eşlerinde bu özelliği önemseyeceklerdir. Sosyal bir prestij sağlama meyliniz vardır. İlişkinizin çevreniz tarafından değer görmesi, onaylanması ve saygıdeğer bulunması çok önemli hale gelir. Eşit ilişki tarzından hoşlanırsınız. Bir ailenin parçası olmak fikri size mutluluk verecektir. Bu dönemde evlilik veya iş ortaklığı gibi konular hayatınızda önemli bir yer işgal edecektir. İlişkinizdeki sahiplenici özelliğinizle dikkat çekici olursunuz.

  5 Ocak 2011 tarihine kadar, ilişkilerde aradığınız özelliğin, kültür, zeka, bilgi olacağını göstermekte. Evlilik veya iş ortağınızın üstün niteliklere sahip, zeki bir insan olmasını isteyeceksiniz. Onunla iletişim kurmak, fikir alışverişinde bulunmak ve bilgilenmek isteyeceksiniz. Kendi ilişkiniz hakkında düşünmeye zaman ayıracak, evlilik konusunu önemseyeceksiniz. Kültürel düzeyde size yardımcı olacak ve ihtiyaçlarını anlamasını bekleyeceksiniz. Karşınızdaki insanı yeniden keşfetmek ve onunla deneyimler yaşamak isteyeceksiniz. Ayrıca başka insanları biraraya getirerek çöpçanlık yapmak isteğinizde olabilir. Sert etkiler ise şöyle sıralanabilir: İlişkiniz yada evliliğiniz hakkında konuşmayabilir, bekarsanız evlilik konusunda niyetten öteye gitmezsiniz. Samimiyetsizlik ve sadakatsızlik görülebilir. Çok bunaldığınızda ise ilişkiyi bitirebilirsiniz.

  17 Ocak 2011 tarihine kadar, iş hayatınızda çalışkan, gayretli, yorulmak bilmez, dinamik etkiler içinde olacaksınız. Yanınızda çalışan kişiler yada birlikte çalıştığınız arkadaşlarınıza karşı sinirli, sabırsız davranabilirsiniz. Güçlü ve saldırgan ifade tarzınız işinizde sorunlara neden olabilir. Profesyonel açıdan en iyi, en hızlı veya en güçlü olmayı hedeflersiniz. Başkalarıyla yarışır ve kendinizi kabul ettirmeye uğraşırsınız. Sağlık konusunda yüksek ateş görülebilir. Yaralanmalara karşı dikkatli olmalısınız.

  Sert etkiler olarak: Tartışmacı bir insan haline gelerek, iş ortamınızdaki uyumu bozabilirsiniz. Sorumsuzca risklere atılabilirsiniz. Sizden daha alt seviyede çalışan kişilere karşı saygisizlık gösterebilirsiniz. Kavgacı ve hesapçı bir insan olabilirsiniz. Tedbirsiz, aşırı alıngan ve kaba davranışlar gösterebilirsiniz.
   
Yükleniyor...