Oğlak Burcu Nisan 2012 Yorumları

'Kadınca' forumunda EyLüL tarafından 4 Nis 2012 tarihinde açılan konu

 1. 2012 Oğlak Burcu Nisan Yorumları  Oğlak Burcu Nisan Yorumu 2012

  Oğlak Burçları Burcunuzu temsil eden finans gezegeniniz, iletişim gezegeninizle birbirlerine misafir oluyorlar. Bu etkiyle harika ve pozitif iş birlikleri içinde bulanacaksınız. Sadece başarınızı vurgulamakla kalmayacak, Jüpiterin, finans gezegeninizle yaptığı olumlu açı sayesinde tüm yılınız başarılı geçecek. Kendinizi çok daha güçlü ve mantıklı hissedeceksiniz. Bu olaylar ani bir şekilde gelişerek, sizi şaşırtacak. Kişisel gelişiminizi etkileyen gezegen Jüpiter, para hareketleri konusundaki sezgilerinizi muhteşem yapacaktır. Bu konuda ait olduğunuz iş çevresi ve sosyal gruplardan destek alacaksınız.
  Kariyer konusunda mutlu ve başarılısınız. İletişim konusunda iyisiniz ve kendinizi çok iyi ifade edebileceğiniz bir dönemdesiniz. Eğitim ve öğretim konularında başarılı günlere giriyorsunuz. Öğrenim veya kariyer konusunda alt yapı çalışmalarını güçlendirici faaliyetlerde bulunmalısınız. Bu arada güncelliklere karşı olan merakınız belirgin şekilde ortaya çıkacak. Kardeşlerle daha iyi anlaşacaksınız.

  Venüs günlük yaşantınızdaki gerekli enerjiyi size sağlıyor ve bir çok kombinasyon işleri size sunuyor. Bu ay seçenekleriniz çok fazla. Seçim hakkınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Fakat bu dönemin en olumsuz yönlerinden biri: eleştirici yönlerinizin ortaya çıkması ve bu nedenle ilişkilerinizde pürüzler yaşama olasılığıdır.Bulunduğunuz ortamlarda karşınıza oldukça cazip kişiler çıkacaktır. Bazılarından etkileneceksiniz. Eğer kalbiniz boş ve kendinizi bir aşka hazır hissediyorsanız, problem olmayacaktır. Fakat aksi takdirde başınız derde girebilir. Cinsel potansiyelinizin oldukça yüksek olması nedeniyle, isteklerinizde aşırıya kaçabilirsiniz. Bu dönemde sizden yaşça büyük bir kişiden evlilik teklifi alabilirsiniz.

  Sağlık gezegeniniz Merkür, geri gidiyor. Eski sorunlarınızı gözden geçirmelisiniz. Eğer kendinizi yormaz ve sağlık koşullarına uygun yaşarsanız güçlü bedeniniz hiçbir sorun yaratmayacaktır. Kişiliğinizle ilgili takıntılarınıza dikkat etmeli ve ilişkilerinizde hayalleriniz yüzünden çatışmalara neden olabilecek saplantılardan uzak kalmalısınız. Olumsuz sonuçlarla karşılaşmak istemiyorsanız dikkatli olmanızda yarar var. . Daha önce ihmal ettiğiniz rutin sağlık kontrolleriniz varsa onları yeniden yaptırmalısınız.
   
Yükleniyor...