Oğlaklar 16-22 Ocak 2012 haftası neler yaşayacak

'Kadınca' forumunda Aysell tarafından 15 Oca 2012 tarihinde açılan konu

 1. 16-22 ocak haftası Oğlak burç yorumları

  Hızlı bir haftaya giriş yapıyoruz, bu hafta gökyüzünde önce Güneş ile Satürn arasında sert bir etkileşim meydana gelecek, akabinde güneş Kova burcuna geçiş yapacak ve hafta sonuna doğru ise Güneş ile Jüpiter arasında bir etkileşim oluşacak.

  Güneş-satürn sert etkileşimi yüzünden öncelikle bu hafta sağlığınıza özen göstermenizde yarar var, sert hareketlerden, beli yoracak girişimlerden kaçınmak yerinde olacaktır. Bunu yanı sıra mesleki konularda özellikle yöneticilerinizle aranızda gerginlikle oluşabilir, kendinizi onlara karşı yeterince net ifade edemeyebilirsiniz veya buna izin vermeyebilirler. Kendinizi kısıtlanmış, depresif hissedebilirsiniz.

  20 Ocakta Güneş Kova burcuna giriş yapacak ve önümüzde ki 1 ay boyunca odaklanacağınız, kendinizi rahat bir şekilde ortaya koyabileceğiniz hayatınızda ön plana çıkacak olan konular para olacak. Napolyon misali para para para diyeceksiniz. Gelirlerinizi arttırabileceğiniz koşullarla karşılaşırken bazılarınız yatırım araçlarını kullanabilirler. Maddi anlamda genel anlamda keyifli bir sürece giriş yapıyorsunuz. Bütçenizi akıllıca yönetebileceksiniz. Olası borçlarınızı rahatlıkla ve çalışarak ödeyebileceksiniz.

  Hafta sonu Güneş ve Jüpiter arasında bir etkileşim gerçekleşecek, hafta sonu kesenin ağzını biraz açmanız ve size keyif verecek konulara harcama yapmanız gerekebilir.

  Hafta sonu tiyatro, sinema..vb kültürel etkinliklere katılabilir, arkadaşlarınızla, kalabalık gruplarla bir araya gelip organizasyonlar yapabilirsiniz. Bir ihtimal yalnız olanlar, hafta sonu aşkla ilgili konularda bir tık daha şanslı olabilecekler.


   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 8 Eki 2013
Yükleniyor...