Ölümden son anda kurtuldu!

'Haberler' forumunda cCasT tarafından 17 Haz 2010 tarihinde açılan konu

  1. [​IMG]

    Dün öğle saatlerinde Türk Telekom Müdürlüğü önünde meydana gelen kaza anı Telekom Müdürlüğünün güvenlik kameraları tarafından da saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde kaza esnasında bir vatandaşın canını son anda kurtardığı görülüyor. Türk Telekom Müdürlüğü Şebeke Erişim Servisi 'nde şoför olarak çalışan 44 yaşındaki Mehmet Emin Cihan, 37 PN 767 plakalı bom adı verilen iş makinesini park ettiği yerden hareket ettirdiği sırada direksiyon başında kalp krizi geçirdi.

    Ayağı gaz pedalında iken kalp krizi geçiren Cihan'ın kullandığı bom aracı hızla Türk Telekom Müdürlüğü binasından içeri girdi. Binanın ana giriş kapısını yıkarak içeri giren bom aracının o sırada içeride bulunan kimseye çarpmaması bir şans olarak değerlendirildi. Kalp krizi geçiren Mehmet Emin Cihan için ilk müdahale olay yerinde yapıldı. Sağlık ekipleri Cihan'a kalp masajı yaptı. Ardından Kastamonu Dr. Münif İslamoğlu Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Cihan, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

    Evli ve iki çocuk babası olduğu öğrenilen Mehmet Emin Cihan'ın ölümü kurum içinde büyük bir üzüntüye yol açtı. Mehmet Emin Cihan'ın bir süre önce kalp rahatsızlığı nedeniyle anjiyo olduğu öğrenildi.
     
Yükleniyor...