Omni Diyeti Nedir? Omni Diyeti Nasıl Yapılır

'Sağlıklı Yaşam' forumunda Burcu tarafından 27 May 2014 tarihinde açılan konu

 1. Başa bela kilolar yaz aylarında daha çok rahatsız ediyor galiba bayanları. Çünkü ilkbahar kendini gösterir göstermez biz bayanlar da en kolay kilo verdirecek diyet listesini aramaya başlıyoruz. :)

  "Bana sadece iki hafta verin. Hayatınızı sonsuza kadar değiştireyim" diyerek oldukça iddialı konuşan Tana Awen tüm dünyaya hızla yayılan bir diyetten bahsediyor. Diyetin adı Omni Diyeti.

  Omni Diyeti ülkemizde de büyük ilgi gördü. Bu diyet ile hem kilo verecek hemde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz, gençleşecek ve beyniniz daha iyi çalışacak... Tabi bunlar Tana Awen'in iddiaları benim değil

  Şimdi Omni diyetinin uygulanışını kısaca anlatalım.

  Omni Diyeti, hastalıklarla mücadele eden taze sebze, meyve türü gıdalarla beyni uyanık tutup kasların ve organların yüksek kondisyonda çalışmasını sağlayan yüksek kaliteli proteinleri birleştiren basit bir beslenme planıdır.
  Yüzde 70 bitki temelli gıdalar ile yüzde 30 protein oranı sayesinde enerjiyi artırır, hastalık riski azalır, beyin ve hormon fonksiyonları düzenlenir ve ciddi miktarda kilo vermeyi sağlayan Omni Diyeti tüm vücut sağlığına baştan aşağı katkıda bulunuyor.

  Omni rejimine örnek, bir günlük liste:
  Kahvaltı : Lahana salatası, taze kırmızı ve yeşil biber,soğan ve sarımsak, bir bardak şekersiz yeşil çay.
  Ara : Taze sebze ya da meyve suyu.
  Öğle : Büyük bir porsiyon bir domates, salatalık, biber, soğan salatası.
  Ara : Bir avuç kuru yemiş.
  Akşam : Izgara pirzola, Tatlı patates ve brokoli püresi.

  Yiyeceklerin bir ölçüsü yoktur mühim olan tokluk hissedince yemeyi bırakmanız.
   
Yükleniyor...