on5yirmi5.com Gençlik Sitesi

'Teknoloji' forumunda Aysell tarafından 4 Tem 2009 tarihinde açılan konu

 1. Yepyeni ve dopdolu bir gençlik sitesi olan on5yirmi5.com yayın hayatına başladı. Sitede gençler ve hala genç hissedenler kendilerinden çok şey bulacak.

  Gençlere hitap eden cıvıl cıvıl bir site olan on5yirmi5.com, eğitimden müziğe, sinemadan tiyatroya, sağlıktan ekonomiye, modadan hobiye kadar 20’den fazla kategoride oldukça zengin bir içerik sunuyor.

  Sitede ayrıca gençlerin enerjilerini ortaya koyabilecekleri yarışmalara dair haberler, güncel konularla ilgili anketler ve gündemi takip için bir medya rehberi yer alıyor. Birbirinden ilginç video ve fotoğrafların yer aldığı galeri, on5yirmi5.com’un en sevilen bölümleri arasında.

  Bununla birlikte sitede yer alan ve her hafta değişen 15 yeni oyunla gençler keyifli dakikalar geçirme imkanı buluyor.

  Site yetkilileri dönem dönem çeşitli yarışmalarla genç yetenekleri ortaya çıkarmayı hedefliyor. Bu amaçla ilk adım olarak yakın bir zamanda ödüllü bir fotoğraf yarışması düzenlenecek.

  on5yirmi5.com, üyelik sistemiyle de gençlerle daha güçlü bir iletişim ve birliktelik kurmayı hedefliyor. Siteye üye olan gençler, düzenlenecek etkinliklerde bu üyeliklerini avantaja çevirebilecek.

  Eğer siz de kendinizi genç olarak görüyor ve internette nitelikli bir gençlik sitesi bulunmamasının eksikliğini hissediyorsanız,