Oturma Odasında Neler Bulunur?

'Ev ve Dekorasyon' forumunda Yasemin tarafından 13 Şub 2014 tarihinde açılan konu

  1. Oturma Odasında Neler Bulunmalıdır?    Bir oturma odaısnda neler bulunmalı hiç düşündünüzmü bayanar.Yada şöyle bir bakın oturma odanıza neler var ne kadar gerekli ve gereksiz eşya bulunuyor mutlaka bir gözden geçirin bu daha rajat ve kullanışlı bir oturma odası için oldukça işe yarıyacak bir yöntemdir.

    oturma-odasinda-neler-olur-.jpg

    Evlerimizin en güzel görünmesini ve ayrı bir hava katan eşyalarınızamı karar veremediniz ,fazla dert etmenize gerek yok,bu konuda sizlere olması gerekenler konusunda gerekli olan bilgiyi vermeye çalışacağız.

    işte şık ve rahat bir oturma odasında bulunması gereken eşyalar nelerdir kısaca ;Oturma odasının olmazsa olmazlarından en önde geleni televizyonur, Kütüphane köşesi,sehpalar,bazı evlerde şömine de olabilir fakat şömineyi günümüzde tercih edenler çok azdır.Koltuk takımı,ve Güzel görünümlü dolap seti... işte oturma odanızda olması gerekenlerin en başında gelen eşyalar bunlardır.sizlerde oturma odanızı kendi zevk ve isteğinize göre eşyalarla donatabilirsiniz tercih yine size kalmıştır.