Öykü Çelik kimdir kısaca

'Resimli Konular' forumunda Merve tarafından 27 Ağu 2012 tarihinde açılan konu

 1. Öykü Çelik kimdir kısaca

  Öykü Çelik 2006 yılında “Selena” dizisinde oynayarak oyunculuğa başladı. 2009 yılında Cin Geçidi filmi ve Haluk Piyes'in oynadığı, Kanımdaki Barut filmlerinde rol aldı.2011 yılında Oktay Kaynarca ve Meltem Cumbul'un oynadığı ''Nuri'' dizisinde de Reyna rolünü oynayan Öykü Çelik, 2012 yılında başlayan senaryosunuMahsun Kırmızıgül'ün yazdığı ''Benim için Üzülme'' adlı dizide Bahar rolünü canlandırdı.

  1,70 boyunda ve 60 kilo ağırlığında olan Öykü Çelik, Tümay Özokur ajansıyla çalışmaktadır. Çok iyi derecede İngilizce bilen Öykü Çelik, dizi ve sinema filmlerinde oynamanın dışında buz Pateni, Futbol, Kpor dallarına merakı ve ilgisi vardır.

  2014 yılında “Ağlatan Dans” adlı dizide Kıvanç Kasabalı ile başrolde oynadı.

  2014 yılında “Yeşil Deniz” adlı dizi filmde Burak Serdar Şanal, Öykü Çelik, Melis Babadağ, Mert Turak, Burak Alkaş, Ali Barkın, Emin Gürsoy, Renan Bilek, Zeynep Gülmez, Nuri Gökaşan,Yener Gürsoy, Jale Aylanç, Elvan Dişli ile beraber rol aldı.

  Öykü Çelik, Film çekimleri için Bursa’ya gittiğinde işadamı Ahmet Murat Çakan ile tanıştı ve 25 gün içinde evlendikten sonra da Bursa’ya yerleşti.

  Öykü Çelik, 14 Ağustos 2014 tarihinde iş adamı kebapçı Ahmet Murat Çakan ile Bursa'da evlendi.  Öykü Çelik Resimleri

  [​IMG]  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
Yükleniyor...