Öyle Bir Geçer Zaman Ki Sezon Finali

'Popüler Diziler' forumunda eftelya tarafından 18 Haz 2011 tarihinde açılan konu

 1. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi Sezon Finali,

  [​IMG]
  Öyle Bir Geçer Zaman Ki Sezon Finali nasıl olacak

  Kanal Dnin reyting rekortmeni dizisi Öyle Bir Geçer Zaman Ki bu akşam muhteşem bir sezon finali bölümü ile ekrana geliyor. Dizinin, nefesleri kesecek sezon finalinde ardarda pek çok olay yaşanırken, bazı gelişmelerde akıllarda soru işaretleri bırakacak.
  saat 20.00 de ekranlara gelecek olan Öyle Bir Geçer Zaman ki 38. Bölüm özeti;

  Balıkçının yeniden evlenme teklifi etmesi Cemile için büyük bir sürpriz olur. Ancak Ali Kaptan her zaman olduğu gibi yine Cemilenin hayatını zorlaştırmak için harekete geçmiştir. Ali hakkında şikayette bulunan Cemileye savcılıktan bir mektup gelir. Ancak okudukları Cemile için şoke edicidir. Soner evden ayrılmak üzere tüm hazırlıkları yapmıştır. Bir süreliğine yurtdışına gidecek olan Soner ile vedalaşmak Aylin için çok zordur. Radyoda grubu ile programa katılan Mete çok büyük beğeni toplar ve bu imkan ona yeni kapılar açar. Ancak hastanedeki gelişmeler ise yürek burkucudur. Ahmet hapishaneden kaçırılır ama bunun bir bedeli vardır. Hiç bir şeyden haberi olmayan Ahmet ise Berrine en kısa zamanda dönmek üzere söz verir.

  Cemile, Balıkçıya bu kez evet mi diyecek? Berrin, Hakanın teklifini ne yanıt verecek? Aylin, Soner ile vedalaşacak mı? Ali Kaptanın kafasındaki plan ne?

  Tüm bu soruların cevap bulacağı Öyle Bir Geçer Zaman Ki sezon finali bölümünü kaçırmayın.

   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 27 Ara 2012
Yükleniyor...