Oyun Koltukları

'Ev ve Dekorasyon' forumunda alemşah tarafından 8 Haz 2010 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]

  Metal ve deri birleşimden oluşan bu oyun koltuğu tam anlamıyla oyuncular için yaratılmış. Koltuktaki kontrol tuşları erişilebilir şekilde yapılmış. Multiplayer oyunlar için iki koltuk arası bağlantılarıda bulunan X rocker kullanışlı bir koltuk.

  Fiyatı: 125£

  [​IMG]

  Bilimkurgu filmlerinden çıkmış gibi gözüken bu koltuk odanızda fazla yer kaplamadan sizi oyunların kralı yapacak. Bu koltukta 3-inçlik stereo hoparlörler ve 4 inçlik bir subwoofer bulunuyor.

  Fiyatı: 90£

  [​IMG]

  Pyramat'ın üzerindeki wireless bağlantısıyla yaklaşık 25 metreye kadar internet özgürlüğünüz var. Ayrıca üzerinde bulunan 5 inçlik subwoofer ile kulaklarınız bayram edecek. Ayrıca üzerindeki girişler sayesinde ipod veya blu-ray olayerınızı bağlayabilirsiniz.

  Fiyatı: 149£

  [​IMG]

  Bu koltukta tam 12 adet vibrasyon merkezi bulunuyor. 10 Watt'lık 2 adet speaker bulunan koltukta cd kalitesinde müzik dinleyebilirsiniz. Ayrıca koltukta bardak tutacaklığıda bulunuyor.

  Fiyatı: 342£

  [​IMG]

  Bu koltuğu odanıza yerleştirdiğiniz zaman muhtemelen çok yer kaplayacak. Bu koltuk otomobil yarışlarında sizin dış dünyayla bağlantınızı kesebilir. Üzerinde direksiyon, pedallar ve koltuk bulunan bu sete lcd monitörünüzü rahatça monte edebilirsiniz.

  Fiyatı: 220£

  mynet
   
 2. Cevap: Oyun Koltukları

  Bu KoLtukLarda Oyun Oynasam Bir Daha AsLa KaLkmam :)
   
Yükleniyor...