Özcan Deniz Neden Hakim Karşısında?

'Medya Bölümü' forumunda EyLüL tarafından 11 Eki 2011 tarihinde açılan konu

 1. Özcan Deniz hakim karşısına çıktı
  Özcan Deniz hakim karşısında

  Kurduğu aile şirketi aracılığıyla piyasayı 2 milyon TL dolandırdıkları iddiasıyla 5 sanıkla birlikte hakkında dava açılan şarkıcı Özcan Deniz, "Bu olayda benim ismimin geçmesinin sebebi, kamuoyu tarafından bilinen bir kişi olduğumdan dolayıdır" dedi.

  Bakırköy 9. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuksuz sanık Özcan Deniz ile avukatları katıldı.

  Duruşmada ifade veren Özcan Deniz, sanıklardan Ercan Deniz’in ağabeyi olduğunu belirterek, ağabeyinin ticari olarak kendisine bir yol çizdiğini belirtti.

  Özgün Turizm ve ENT Turizm şirketleriyle bir bağının olmadığını ifade eden Deniz, "Ağabeyim Ercan Deniz’den bana bir kısım paraların aktarıldığı doğrudur. Ancak bu şirketlere kiralama karşılığı ödenen meblağdır. Konser ve faaliyetler için araç kiralama işlerini kardeşimin şirketinden karşılıyordum. Yapılan borçlarla bir ilgim yoktur" dedi.

  [​IMG]

  Ercan Deniz’in kendisine ait binada 8 yıldır kiracı olduğunu dile getiren Özcan Deniz, şunları kaydetti: "Ağabey-kardeş ilişkisinden dolayı Ercan Deniz ile hesaplaşmadık. Hatta bana borçludur. Yaptığımız kira sözleşmesi yazılıdır. Sanıklardan sadece Adem Zeren’i tanırım. Bu olayda benim ismimin geçmesi, kamuoyu tarafından bilinen bir kişi olduğumdan dolayıdır. Ağabeyim Ercan Deniz de böyle bir suç işleyecek biri değildir." Özcan Deniz’in avukatları, duruşmaların basına kapalı yapılmasını talep etti.

  Bu talebi reddeden mahkeme heyeti, dosyadaki eksikliklerin giderilmesi için duruşmayı erteledi.
   
Yükleniyor...