Özge Borak Ata Demirer Neden Boşanıyor?

'Medya Bölümü' forumunda Eylem tarafından 18 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi

  Özge Borak Ata Demirer Neden Boşanıyor?

  [​IMG]
  Özge Borak Ata Demirer Neden Boşanıyor?

  Ata Demirer ve Özge Borak 1,5 yıllık beraberliklerini 2012 yılında gerçekleştirdikleri düğün ile resmileştirmişlerdi. Aradan 2 yıl geçti ve ünlü çiftten bu kez hiç beklenmedik bir haber geldi.

  Herşeyin yolunda gittiği düşünülürken ünlü çift ayrılık kararı aldıklarını açıkladılar. Yaptıkları ortak yazılı açıklamada “3 yılı aşkın süredir devam eden ilişki ve evliliğimizi karşılıklı anlaşarak, arkadaşça ve dostane duygularla bitirme kararı almış bulunmaktayız. insani sevgisinden bir şey kaybetmemiş iki arkadaş olarak, geçireceğimiz bu zor süreçte sizlerin de yanımızda olarak gerekli hassasiyeti göstermenizi önemle rica ederiz” denildi.

  Çiftin aşkları “Eyvah Eyvah” filminin setinde başlamıştı. Evlilikleri de parmakla gösterilen türdendi ancak ne yazık ki fazla uzun sürmedi. Her fırsatta mutlu olduklarını söyleyen Ata ve Özge çifti yaptıkları bu beklenmedik açıklama ile boşanacaklarını duyurdular ve birlikteliklerinde olduğu gibi ayrılıklarında da gereken hassasiyetin gösterilmesini istediler.

  Umarız magazin dünyasına örnek olacak bu dostça ayrılık daha sonradan tatsızlaşmaz gerçi ikisi de magazin gündeminde bu şekilde yer almaktan hoşlanmayacak kültürde insanlar. Evlilikleri gibi ayrılıklarını da gözlerden uzak yaşayacaklardır.