Paris Hilton Kimdir

'Biyografi' forumunda EyLüL tarafından 12 Eki 2012 tarihinde açılan konu

 1. Paris Hilton Hayatı  Paris Hilton Biyografisi

  Paris Hilton 17 Şubat 1981 yılında ABD, New York'ta doğdu.Paris Hilton otellerinin varisi olarak tanınmaktadır. Emlak Kralı Richard Hilton ve Kathy Richardsın dört çocuğundan en büyükleridir. Kendisi gibi sosyetik ünlü olan kız kardeşi, Nicky Hilton, Barron Hilton ve Conrad Hilton adında iki erkek kardeşi vardır.Paris Hilton çocukluğunda yardım kermeslerinde modellik yaparak New York ve Los Angelesta büyümüştür. 19 yaşında Donald Trumpın modellik ajansı T Management ile bir sözleşme imzalamış ayrıca Ford Modellik Ajansı ile de çalışmıştır. Iceberg, Vodka, GUESS, Tommy Hilfiger, Cristian Dior gibi dünyaca ünlü bir çok markanın reklam kampanyalarında da görülmüştür.

  [​IMG]

  Paris Hilton Her ne kadar sosyete dünyasının ünlüsü olarak tanınsa da Paris'i, esas üne kavuşturan olay erkek arkadaşı Rick Solomon ile çekilmiş seks videosunun 2003 yılında internette yayılmaya başlamasıdır. O sıralar Paris 19 Rick ise 30 yaşındadır.Bu şov, iki ünlünün alışık oldukları modern ve lüks hayattan uzakta, cep telefonu ve kredi kartı gibi kolaylıklar olmadan yaşadıkları maceraları anlatmaktaydı.

  Paris Hilton Kendi adını verdiği müzik albümü, 22 Ağustos 2006da piyasaya sürülmüş ve Amerikan Billboard listelerinde 6 numaraya kadar yükselmiştir. Paris, 2004 yılı FHM Dünyanın En Sexi Kadını sıralamasında 3.lüğü almıştır.

  Paris Hilton New York Times bestseller olan Confessions of an Heiress: A Tongue-in-Chic Peek Behind the Pose adlı bir kitap çıkarmıştır; kitap kendi resimlerini ve bir miras yedi yaşamından tavsiyeler içermektedir. Kitabın başarısı nedeniyle ikinci bir kitap daha çıkarmıştır.

  Paris Hilton Resimlerini Görmek İçin Tıklayınız