Petek Dinçöz Düğün Fotoğrafları

'Medya Bölümü' forumunda Eylem tarafından 18 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi

  Petek Dinçöz Düğün Fotoğrafları

  [​IMG]
  Güzel sanatçı Petek Dinçöz bugün bir sürpriz yaparak dünya evine girdi. Serkan Kodaloğlu ile hayatını birleştiren Petek Dinçöz’ün mutluluğu objektiflere tüm gerçekliği ile yansıdı.

  Ispartalı iş adamı Serkan Kodaloğlu ile evlilik kararı alan Dinçöz gelinliğinde seçimini sadelikten yana kullanmış. Sırt dekoltesi ile hareketlendirilen gelinliğin kol, omuz ve göğüs kısmı işlemeli dantelden tasarlanmış. Dar kesim gelinliği ile “evet” diyen Petek Dinçöz’ün umarız bu kez mutluluğu bir ömür sürer.

  [​IMG]

  İşte Petek Dinçöz ve Serkan Kodaloğlu çiftinin düğününden çekilmiş bir kaç küçük kare. Çiftin mutluluğu ve heyecanı gözlerinden okunuyor.

  [​IMG]

  Baltalimanındaki bir mekanda yakın arkadaşlarını iftar yemeğine davet eden Petek Dinçöz ve Serkan Kodaloğlu çifti bundan iki ay kadar önce bir spor salonunda tanıştı ve evlilik kararı bu iki aylık süreçte alındı.

  [​IMG]

  Ramazan sonu düğün yapmayı planlayan çift ani bir kararla Ramazanın bitmesini beklemeden sürpriz bir düğün planladı ve bugün verdikleri iftar yemeği sonrasında nikah defterini imzaladı.
   
Yükleniyor...