Psikolojik Manevi Sıkıntı İçin Dualar

'Sorun Cevaplayalım' forumunda EyLüL tarafından 23 Şub 2012 tarihinde açılan konu

 1. Psikolojik Manevi Sıkıntı İçin Dua


  Psikolojik Manevi Sikınti İcin Dualar


  Rahman ve Rahim Allahın adı ile.

  Elif lam mim. Rahman ve Rahim Allahın adı ile. Bu, kendisinde şüphe olmayan kitaptır. Allaha karşı gelmekten sakınanlar için yol göstericidir. Onlar gaybe inanırlar, namazı dosdoğru kılarlar, kendilerine rızık olarak verdiğimizden de Allah yolunda harcarlar. Onlar sana indirilene de, senden önce indirilenlere de inanırlar. Ahirete de kesin olarak inanırlar. Okunuşu:“Bismillahir-Rahmanir-Rahim.

  Elif Lam Mim. Zalikel-kitabü la raybe fih. Hüden lil-müttekin, Ellezine yu minune bil-ğaybi ve yükimunes-salete ve mimma razaknahüm yünfikun. Vellezine yüminune bima ünzile ileyke ve ma ünzile min kablike ve bil-ahiratihüm yükınun.

  Rahman ve Rahim olan Allahın adı ile.

  Hamd, alemlerin Rabbi, Allaha mahsustur. Hesap ve ceza gününün (ahiret gününün) maliki. Rahman, Rahim,(Allahım!) Yalnız sana ibadet ederiz ve yalnız senden yardım dileriz. Bizi doğru yola ilet. Kendilerine nimet verdiklerinin yoluna (ilet), gazaba uğrayanlarınkine ve sapıklarınkine değil.

  Bismillahir-Rahmanir Rahim

  Elhamdülillahi Rabbil-âlemin. Er-Rahmanir-Rahim. Maliki yevmid-din. Iyyake nabüdü ve iyyake nestein. İhdines- sırata 1-mustekim. Sıratallezine enamte aleyhim ğayril- meğdubi aley him ve led-dallin.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 27 Tem 2015
Yükleniyor...