Rafet El Roman kimle evleniyor?

'Medya Bölümü' forumunda Aderito tarafından 1 Ara 2012 tarihinde açılan konu

  1. Ünlü şarkıcı Rafet El Roman, kendisinden 21 yaş küçük olan sevgilisi Ceren Kaplakarslan ile nişanlandı. Oğlu Edvan'ın annesi Yeşim Hanım'la nikah masasına oturmayan Roman, Ceren Hanım'a abayı yakmış anlaşılan... Roman'ın 3 çocuğu ve aralarındaki 21 yaş farkı bu aşkı şimdi olmasa bile ileride etkiler mi?

    kesinlikle etkiler. Bu tür ilişkilerin çok örnekleri var. Yaş farkından çok farklı hayat tarzları olumsuz bir etki yapar. Rafet, çok hareketli ya da sık sık gece dışarı çıkan biri değil. Aşk adamı o. O yüzden belli bir süre sonra başkasına da aşık olabilir. Rafet'in öyle bir özelliği var çünkü. 3 çocuk da problem olabilir.

    İkilinin ayrılmasına Ceren'in babası neden olmuştu. Çok sert konuşmalar yapmıştı. Şimdi nasıl oldu da baba ikna oldu ben onu anlayamadım. Babası Ceren'i eve kapatıp, telefonunu elinden almıştı. Uzun süre kimseyle iletişim kurmasına izin vermemişti. Bu yüzden Ceren bunalıma girmişti. Hatta yardım bile almıştı. Kızının intihar edeceğinden korkmuş olabilir. Ya da Rafet, Ceren'in babasını karşısına alıp konuşmuştur. Baba da "Kızımı seviyorsan evlenirsin" deyip bu işe ancak bu şekilde onay vermiş olabilir. Ceren çok seviyor Rafet'i. İnşallah ayrılmazlar ve mutlu olurlar.