Rahatlamak İçin Okunacak Dua

'Dualar ve Faziletleri' forumunda Yasemin tarafından 13 Kas 2013 tarihinde açılan konu 1. Aşağıda sizlerle paylaşacağım duayı sıkıntı içersindeyseniz mutlaka okumanız tavsiye ediliyor.Kendinizi daha iyi hisetmek ve rahatlamak için bu duayı okumanız tavsiye edilmiştir.

  Rahatlamak için Okunacak Dua

  Allâhümme salli alâ seyyidinâ muhammedin salâten tünciynâ bihâ min cemiy'ıl ehvâli vel âfât vetakdıy lenâ bihâ cemiy'al hâcât ve tütahhirunâ bihâ min cemiy'ıs seyyiât ve terfeunâ bihâ ındeke a'led deracât ve tübelliğunâ bihâ aksal ğâyâti min cemiy'ıl hayrâti fil hayati ve ba'del memat.

  Rahatlamak İçin Okunacak Duanın Anlamı:

  Allah'ım, Efendimiz Muhammed'e salat eyle! Öyle ki sen bu salat ile bizi her türlü tehlike, korku ve afetlerden kurtarır, her türlü ihtiyacımızı bu sebeple giderir, günahın her türlüsünden bizi bu yüzden temizler, nezd-i ilahindeki en yüksek derecelere bizi bu sebeple yükseltir ve bizi gerek hayattayken ve gerekse öldükten sonra hayırların her çeşidinde varılabilecek en uç noktaya ulaştırırsın!

  [IMGALT=https://www.forumdaslar.com/upl/uploads/rahatlamak-icin-okunacak-dua-5543.jpg]rahatlamak-icin-okunacak-dua-5543[/IMGALT]
   

Yükleniyor...