Ramazan Bayramında En Ucuz Tatil

'Türkiyem' forumunda EyLüL tarafından 24 Tem 2012 tarihinde açılan konu

 1. Ramazan Bayramında Ucuz Tatil  Ramazan Bayramında En Ucuz Tatil Fırsatları

  Ramazan Bayramı vasıtasıyla birçok tur şirketi, yakın ve kısmen uzak noktalara çeşitli tur programları oluşturmaya başladılar.ramazan bayramı tatili için yapılan tur programları daha çok Orta Doğu, Yakın ve Orta Avrupa, Arabistan Yarımadası ve Uzak Doğuda bulunan bazı noktaların çevresinde şekilleniyor.

  Birçok turizm uzmanı, Orta Avrupanın en iyi Eylül ayında ziyaret edilebileceğini söylüyor. Bunun sebebi ise, Orta Avrupanın Eylül aylarında oldukça ideal bir iklime bürünmesi. Budapeşte, Prag, Roma, Milano, Barselona, Paris, St. Petersburg ve Amsterdam Ramazan Bayramı boyunca birçok Türk turiste ev sahipliği yapacak.

  Ramazan Bayramında yurtdışı tatili yapmak isteyen vatandaşlar, gidecekleri ülkeyi seçerken vize durumuna da dikkat etmeliler. Zira son yıllarda birçok ülkeye vizesiz seyahat etme şansı doğdu. Bu avantajdan da faydalanmak hem maddi hem de zaman açısından kazanç sağlayacaktır.

  Side Dosi Hotel'de 2 kişi tek gece herşey dahil konaklama 200 TL yerine 145 TL'den başlayan fiyatlarla !

  AĞVA İstanbula 100 km uzaklıkta. Kumsalı, koyları, kayalıkları ve orman ile iç içe görüntüsü ile Ağva, şehirden gelenlerin kendilerine pozitif enerji yükledikleri bir enerji noktası haline gelmiştir. Kilim Koyu, Gelin Kayası, Saklı Göl, Ağva da görülmesi gereken yerler.

  [​IMG]

  Ayvalık içinde Ramazan bayramına özel ucuz tatil imkanları bulabilirsiniz..

  [​IMG]  [​IMG]


  Plaj Otelleri
  Selge Beach Resort
  Antalya – Side-Manavgat
  Ultra Herşey Dahil
  158,27TLden itibaren

  Sentido Gold Island Hotels & Resort
  Antalya – Alanya
  Herşey Dahil
  169,15TLden itibaren

  Bilkay Otel
  Antalya – Alanya
  Herşey Dahil
  77,58TLden itibaren
   
Yükleniyor...