Regaib Kandili Kutlama Kartları 2017

'Güncel Bilgiler' forumunda Eylem tarafından 16 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi

  Regaib Kandili Kutlama Kartları 2017

  [​IMG]
  Regaib Kandili Kutlama Kartları 2017  [​IMG]

  Bu gece Allah’ın lütuflarının bol bol verildiği bir gecedir ve üç ayların ilk kandil gecesi olan Regaib Kandiliniz Mübarek olsun…

  Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı Regaib Kandili gecesinde tüm dualarınız kabul, ibadetleriniz makbul olsun.

  [​IMG]

  Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Regaib Kandili hayırlara vesile olsun. Rabbim tüm dualarınızı kabul etsin.

  Güneşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla Regaib Kandiliniz mübarek olsun.

  [​IMG]

  Rabbimden çiçek istedik kırları verdi, ağaç istedik ormanları verdi, su istedik denizleri verdi… Regaib kandilinde tüm dua ve dilekleriniz kabul olsun.

  Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etmesi dileğiyle Regaib kandiliniz mübarek olsun…

  [​IMG]

  Bu güzel gecelerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun. Regaib Kandiliniz mübarek olsun.

  Bu gece ALLAH’ın rahmet ve bağışlamasının bol olduğu gecedir. Edilen dualar, tövbeler bu gece kabul olunur. Yürekler binbir nurla doludur. Rabbim dualarınızı kabul etsin. Regaib Kandiliniz Mübarek Olsun…

  [​IMG]

  Allah tüm dualarınızı kabul etsin. Regaib Kandiliniz mübarek olsun

  Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Regaip kandiliniz hayırlı olsun!

  Regaib Kandili Kutlama Kartları 2017