Regaib kandili mesajları 2015

'Sorularla İslamiyet' forumunda Burcu tarafından 1 Nis 2015 tarihinde açılan konu

 1. regaib kandili mesajları 2015

  Regaip-Kandili.

  Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Regaib Kandiliniz mübarek olsun…

  Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Regaib Kandiliniz kutlu olsun..

  Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Regaib Kandiliniz kutlu olsun..

  Oruçlu olan kimse, bir kimsenin aleyhinde bulunmadıkça veyahut eza ve cefa yapmadıkça, ta orucunu bozuncaya kadar ibadettedir. Regaib Kandiliniz mübarek olsun

  Yıpranmış ve Katılaşmış Gönülleri Rahmet Meltemiyle Yeşerten Eşsiz Peygamberin Doğum Günü Olan Regaib Kandilinizi En Içten Dileklerimle Tebrik Ederim..

  Rabbimden çiçek istedik kırları verdi, ağaç istedik ormanları verdi, su istedik denizleri verdi, dost istedik bu numarayı verdi. Regaib Kandiliniz mübarek olsun.

  Güneşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla hayırlı kandiller...

  Gül sevginin tacıdır , her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammet’i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandiller..Regaib Kandiliniz Kutlu olsun

  Ne zaman ki iyiliklerimiz keşkelerimizden önde gider; O zaman hayatı yaşarız. Oysa çoğumuzu hayat yaşıyor. İyiliklerle dolu bir yaşam dileğiyle iyi kandiller sizlere.

  Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle Regaib kandilin mübarek olsun.

  Rabbim den çiçek istedik kırları verdi, ağaç istedik ormanları verdi, su istedik denizleri verdi, dost istedik bu numarayı verdi. Regaib Kandiliniz mübarek olsun.

  Yoktan var eden varlığından haberdar eden yaratıp imtihan eden imtihan edip sabır veren ALLAHIN tüm MÜMİNLERİNİ Regaib kandili mübarek olsun
   
  Son düzenleme: 1 Nis 2015
Yükleniyor...