Rehbere mi İhtiyacınız var?

'Teknoloji' forumunda cCasT tarafından 8 Oca 2011 tarihinde açılan konu

 1. Rehbere mi İhtiyacınız var?

  [​IMG]

  Rehbere mi ihtiyacınız var? Her taşın altından çıkmasına yavaş yavaş alıştığımız Google, neler yaptığınızı kayıt altına alan servisi ile Facebook‘un bu alanda sık sık tartışılan değişikliklerine adeta meydan okuyor.

  Facebook’ta son zamanlarda Gizlilik İlkeleri ile ilgili prosedürlerde yapılan değişiklikler milyonlarca Facebook abonesi arasında çeşitli tartışmalara neden oluyor. Google da Facebook’un bu şekilde bile dile getirilmesinden rahatsız olmuş olacak ki, Google Latitude ve Google Location History servislerini beta olarak hizmete sundu.

  Google, bu iki yeni servis ile açıkçası sadece gezdiğiniz gördüğünüz yerleri değil, deyim anlam kazanırsa ne haltlar karıştırdığınızı bile bilecek.

  Aslında bu servisler en çok reklamverenlerin hoşuna gidecek gibi görünüyor. Çünkü sizin o an bulunduğunuz lokasyona ilişkin tavsiyeler ekranın hemen sağ alt köşesinde belirecek.

  Peki servisler ile ilgili bilgilerin mobil aygıtınızın ekranında nasıl görüneceğini merak ediyor musunuz? Hemen alt bölümde eklediğimiz ekran görüntülerini inceleyebilirsiniz.

  [​IMG]

  [​IMG]

  Google’ın Gezelim-Görelim tarzı yeni servislerinin yeni bir reklam pastası oluşturma konusunda nasıl bir başarı elde edeceğini merakla bekliyoruz.
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Rehbere İhtiyacınız var
 1. YAREN
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  793