Remember Me Oyun İnceleme

'Teknoloji Haberleri' forumunda Züleyha tarafından 17 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Züleyha

  Züleyha Site Yetkilisi

  Remember Me Oyun İnceleme

  [​IMG]

  7 Haziran 2013 tarihinde Avrupa’da piyasaya çıkması beklenen Remember Me oyunu Playstation3 Xbox 360 ve Pc formatlarında hazırlandı.

  Oyunda Nilin ismindeki karakteri yönlendireceksiniz. Nilin 2084 yılında yaşamakta ve o çağın amansız hastalığı Amnezik’e yakalanmıştır. Amnezik bir tür hafıza hastalığıdır.

  2084 yılında düşünce okuma sistemi geliştirilmiş ve devlet vatandaşların düşüncelerini kolaylıkla okumaktadır. Ayrıca düşünceler kontrol edilebildiği için insanları kolayca kontrol edip yönlendirmektedir. Nilin yeteneği sayesinde insanların zihinlerine girip onların anılarını çalabilme gücüne sahiptir. Bununla da kalmayıp insanların anılarını değiştirebiliyor. Bu yeteneğini bilen güçler karakterimizin hafızasını silmiş ve tüm geçmisini yok etmiştir. Nilin artık hiçbir şey hatırlamamaktadır.

  Tutuklanarak hapse atılan Nilin kimliğini geri kazanmak için hapishaneden kaçar ve macera başlar. Oyunda amaç Nilin’in kayıp hafızasını geri getirmek. Nilin usta bir dövüşçüdür. Sizde yakın dövüş teknikleri kullanarak düşmanları alt edecek ve Nilin’e hafızasını kazanma konusunda yardımcı olacaksınız.

  Sistem Gereksinimleri:
  Ses: Windows destekli ses kartı

  Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8800GTS veya ATI Radeon HD 3850

  Sabit Disk Alanı; 9 GB

  RAM: 2 GB

  işletim sistemi: Windows 8, 7, Vista, XP
   
Yükleniyor...