Rihanna Hakkında Bilmedikleriniz!

'Biyografi' forumunda Yasemin tarafından 7 Mar 2013 tarihinde açılan konu

 1. Rihanna hakkında bilmediğiniz herşey
  Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna hakkında bilmediğiniz öyle çok şey varki hemen sizlere Rihanna hakkında bilemdiğiniz bazı küçük ayrıntıları paylaşıyoruz.

  [​IMG]

  Rihanna günümüzün en genç ve en başarılı müzisyenlerinden biri. Rihanna henüz 25 yaşında! Rihanna'nın müzik kariyerine başlaması 19 yaşında Def Jam plak şirketinde Jay-Z karşısında şarkı söylemesiyle başladı. İlk albümünü 17 yaşındayken yayınladı ve bu albüm haftalarda Bilboard listelerinin ilk 10 yaşındaymış.Sanatçı bugüne kadar 7 Grammy ödülü kazandı. Plak şirketi ile ilk anlaştığı zamanlarda kırmızı ruj sürmesi ve saçını at kuyruğu yapması yasaktı.

  [​IMG]

  Rihanna Eğer müzisyen olamasaydı B planı psikolog olmaktı. Rihanna tam bir Madonna aşığı! Önceden Madonna'ya benzemek istese de şu an kendi halinden memnun.

  [​IMG]

  Rihanna şarkı söylemenin insana iyi geldiğine inanıyor,Çoğu kişinin bilmediği birşey de Rihanna'nın Barbados adısında doğup büyüdüğü.Diamonds' parçsına kadar Rihanna'nın en sevdiği parça Umbrealla'idi.

  [​IMG]

  Çok korkmasına rağmen Rihanna bir gün mutlaka skydiving yapmak istiyor,Çoğu kişi onun adını doğru söyleyemiyor.Rihanna her arkadaşına bir isim takmaya bayılıyor!


  [​IMG]
   
Yükleniyor...