Rihanna’nın Kıvrım Diyeti

'Sağlıklı Yaşam' forumunda Yasemin tarafından 16 Ağu 2013 tarihinde açılan konu

 1. Rihanna kıvrım diyetine girdi


  Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna yine farklılık yapatı ve ilginç bir diyete girdi.Kıvrım diyeti evet evet yanlış okumuyorsunuz kıvrım diyeti.Nasıl mı oluyor kıvrım diyeti hemen bu konudaki yazımızla sizleri başbaşa bırakıyorum oldukça fazla dikkatinizi çekeceğini düşünüyorum.

  Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna dünyanın en çok beğenilen ve takip edilen sanatçılarından biri olduğunu hepmiz biliyoruz.Rihanna Kendine has vücut özellikleri ve kıvrımları ile en seksi kadınlar listesinde yer alan Rihanna çok zayıfladığı için bu kıvrımlarını yavaş yavaş kaybetmeye başladı bu nedenle ünlü şarkıcı kıvrım diyeti uygulamaya karar verdi.Dünya turnesi dönüşünde fazla kilo kaybetmiş olduğu farkeden Rihanna'nın bel ve popo kıvrımları belirginleştirmek için kıvrım diyeti uygulamaya başlamış.

  Rihanna vine kapanan sanatçı bu arada da turne sırasında kaybettiği kiloları tekrar almak için çabalıyor. Rihanna kaybettiği kiloları geri alabilmek için sağlıklı bir diyete başladı.Ünlü şarkıcı Rihanna bu diyet sırasında bol bol pilav ve Çin mantısı tüketerek kilo almaya çalışacak.

  [IMGALT=https://forumdaslar.com/upl/uploads/rihanna-kivrim-diyetine-girdi-38770.jpg]rihanna-kivrim-diyetine-girdi-38770[/IMGALT]
   
Yükleniyor...