Robert'in Karikatür Kitabı Çıkıyor ..!

'Haberler' forumunda Büsra tarafından 2 Şub 2010 tarihinde açılan konu 1. Lady Gaga ve Robert Pattinson’ın sizin düşündüğünüzden daha fazla ortak yönü var – her ikisi de parlamayı seviyorlar, her ikisi de şarkı söyleyebiliyor ve her ikisinin karikatürleri de harika görünüyor.

  Bluewater Yayınlarının yeni karikatür kitabı serisi Fame’in ikinci sayısı, en sevdiğiniz parlayan vampirinizi konu alıyor. 32 sayfalık kitap önümüzdeki Mayıs ayına kadar kitapçılarda ve satışa çıkmayacak, ancak E! Kitabı inceleme fırsatı buldu.

  Kim Sherman tarafından yazılan, Nathaniel Ooten tarafından çizilen ve kapağı Juan Mar Studios tarafından hazırlanan sayı yıldızın müzik ve modellik hayatını ve elbette Harry Potter ve Alacakaranlık filmlerinde canlandırdığı rüyaları süsleyen rollerini araştıracak.

  Sherman, “Robert Pattinson’ı farklı bir açıdan ele almayı ve okuyuculara yetenekli yıldızın en ünlü rollerinin ötesindeki yaşantısını anlatmayı tercih ettim.” Diyor.

  Bluewater Yayıncılığın başkanı Darren G. Davis ise, “Daha önce bilmedikleri en az bir iki gerçekle kitabı okuduklarında en koyu hayranları bile şaşırtacağımızı umuyoruz.” Diye açıklıyor.
   
Yükleniyor...