Romantik Masa Nasıl Hazırlanır

'Ansiklopedik Bilgi' forumunda Yasemin tarafından 20 Şub 2014 tarihinde açılan konu

 1. Romantik Masa Hazırlama Önerileri  Eşinize güzel bir süpriz hazırlamak istiyorsunuz ve bunu şık ve romantik bir masa hazırlıyarak göstermek istiyorsunuz.Konuyla ilgili çok bilginiz bulunmuyor ise sizler için hazırlaıdğımız yazımızda romantik bir masa nasıl hazırlanır?Sizlerde önerilerimizi dikkate alarak güzel romantik bir masa hazırlayabilirsiniz böylece sevgilinize ve eşinize güzel bir süpriz yapabilirsiniz.

  İşte romantik masa hazırlama önerilerimiz

  Çok fazla zamanınızı almayacak pratik yemekler hazırlayın.Bu özel günde zamanınızın büyük bir çoğunluğunu mutfakta yemek hazırlamakla geçirmeyin, son beş dakika içinde ısıtılacak şekilde yemeğiniz hazır olsun.

  Bir sofra örtüsü örtün.

  Renk seçiminiz kırmızıdan yana olsa iyi olur.Kırmızı kumaş& kağıt peçeteler, kırmızı mum, kırmızı masa örtüsü kırmızı renkli yemekler tatlılar. Dekorasyonunuzu siyah ve beyazla kombine edebilirsiniz.

  Ortaya Onun eşinizin sevdiği çiçekleri koyabilirsiniz.Ancak hiçbir çiçek aşkı kırmızı gülden daha fazla ifade edemez diye düşünüyorsanız sizde tercihinizi kırmızı güllerden yana yapabilirsiniz.

  Daha sonra tabakları yerleştirin.Tabakların üzerine bir adet kırmızı gül koyabilirsiniz veya masanının ortasına yerleştirdiğiniz vazoda birkaç adet gül bulunabilir. Kristal bardaklarınızı hazırlayın, şamdanlarınızı çıkarın.

  Varsa hep sakladığınız özel yemek takımlarınızı bu gece için kullanın. En son olarak mumlarınızı şamdanlarınıza yerleştirin.Mumlar romantik yemeğinize büyülü bir dokunuş ekleyecektir.Ayrıca ev dekorasyonunda da suda yüzen mumlar kullanabilirsiniz.Ve evinizin istediğiniz bir bölümüne mumdan ve gül yapraklarından romantik bir yol yapabilirsiniz.

  Önceden herşeyi hazırlayın en sona mumları yakmak, giyinmek ve fonda çalacak olan müziği ayarlamak kalsın.İçinde çikolata bulunan bir tatlı olması masanızı renklendirebilirsiniz.

  İşte birkaç görsel romantik masa örnekleri..

  romantik-masa-3.

  romantik-masa-5.

  romantik-masa-7.

  romantik-masa56.

  romantik-masa-.
   
Yükleniyor...