Rüyada Arkası Dönük Adam Görmek

'Rüya Tabirleri' forumunda Derya Yıldırım tarafından 16 Şub 2016 tarihinde açılan konu


 1. Rüyada Arkası Dönük Adam Görmek
  Rüyada arkası dönük adam görmek, çaba vererek kazandığı mevkie, sıkıntıları aşarak umduğu toplu mala yorumlanır. Rüyada arkası dönük adam görmek, uğraşlarının sonunda hak edilen hayra, ümitsizlikten sonra elde ettiği paraya şeklinde tabir olunur. Bazen de rüyada arkası dönük adam görmek, hatalarının ardından istediği mutluluğa, çektiği sıkıntıların meyvesini toplayarak hayalini kurduğu müjdeye tabir edilip işaret edilir. Rüyada arkası dönük birini görmek, zorlanarak ulaştığı az olan kazancının artacağına, birinden yardım alarak umduğu itibarlı rütbeye, umudunu kestikten sonra kazandığı kazanca, maddi külfeti bulunan kişiden uzaklaşmaya şeklinde tabir edilir.
  Arkası Dönük Adam.jpg

  Rüyada arkası dönük adam görmek, finansal yükü bulunan tanımadığı birinden kendini kurtarmaya, sıkıntı ile özlediği berekete, cefa çektikten sonra istediği temiz kazanca yorumlanır. Rüyada arkası dönük birini görmek, yakında alınacak mutlu edici havadis öğrenmeye, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak ettiği toplu mala, kaybettikten sonra hak ettiği iyiliğe tabir edilip yorumlanır.
  Rüyada arkası dönük adam görmek tabiri, Rüya tabircisi Kesîr’e göre, zorluklar ile cenk ederek hak edilen ferahlığa, sıkıntıyla hayalini kurduğu mülke, bir kişiden yardım isteyerek özlem duyduğu kadar iyi kazanca, yenilgiden sonra hayalini kurduğu galibiyete, uğraşlarının sonunda kazandığı ferahlığa yorumlanır.
  Rüyada arkası dönük birini görmek, sağlıklı yaşamaya, hoşgörülü yaşlı tanıdığa yorumlanır. Rüyada arkası dönük birini görmek, hayırlı uğraşlara gireceğine, yağmura, iyi günlere, hak edilmiş ganimete, devlette mevkie geleceğine, arzu edilen güce tabir edilir. Rüyada arkası dönük birini görmek, sevenleriyle mutlu olmaya, ticari kazancı yüksek atılımlar yapacağına, hayırlı dosta delalet edip yorumlanır. Rüyada arkası dönük birini görmek, zulüm görülmesine, ticari problemlere, kötü huylu bir düşman eliyle zarar görmeye, maddi probleme, zorluğa düşmeye delalettir. Farklı bir açıdan bakan rüya yorumcuları rüyada arkası dönük birini görmeyi şöyle tabir ederler: Görülen rüya sıkıntılara göğüs gererek istek duyduğu galibiyete yorumlanıp, ümidini kestikten sonra beklediği mutluluğa tabir edilir, zahmetle birlikte elde ettiği daha iyi kazanca, çektiği zor durumların meyvesini alarak elde ettiği toplu paraya yorumlanıp tabir edilir.
   
Yükleniyor...