Rüyada Elma Görmek

'Rüya Tabirleri' forumunda Yasemin tarafından 26 Oca 2014 tarihinde açılan konu

 1. Rüyada Elma Görmek ne demek?  Rüyada elma görmek nedir rüyasında elma gören kişinin gördüğü bu rüya neye elalet eder ne anlama gelir işte rüyada elma görmenin tabiri.

  Rüyada elma görmek çok güzel ve mutluluk verici şeylere işaret etmektedir.Rüyada elma görmek Hayırlı çocuklara ve güzel kısmetlere delalet eder.

  Rüyada görülen kırmızı elma ile yeşil elma farklı şekillerde tabir edilir. Kırmızı elma yemek ağız tadıyla olacak hayırlı işlere, yeşil elma yemekse bir karmaşaya yahut kavgaya, moral bozukluğu ve sıkıntıya ya da kedere işaret eder. Elmayı yemek çok güzel ve hayırlı gelişmelere işaret etmektedir. Kişinin alın teriyle, hak ederek kazandığı bol kazanca, kendisine ve çevresine dokunacak hayırlı işlere delalet eder. Rüyada başka birinin rüya sahibine hediye vermesi o kişinin çok istediği bir şeyin gerçekleşeceğine yorumlanır.

  Elmanın güzel bir meyve olması ve keyifle yenmesi nedeni ile rüyada görülen elma tatlılıklara, hoşluklara, iyiliğe ve hayra işarettir. Rüyada elma ile yapılan herhangi bir tatlı görmek madalya ya da taçla ödüllendirilecek bir başarıya nail olmaya işaret eder.


  rüyada-elma-görmek.
   
Yükleniyor...