Sağlık Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme Sınavı

'Eğitim Merkezi' forumunda anniccha tarafından 10 Haz 2010 tarihinde açılan konu

 1. Sağlık Bakanlığı 2010 Görevde Yükselme Sınav Duyurusu

  SINAV ÜCRETi
  Aday; 40 (Kırk) TL sınav ücretini 14 Haziran 2010–23 Haziran 2010 tarihleri arasında; T.C. Ziraat Bankası A.i. Ankara Beşevler iubesi, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez iubesi ve Türkiye Halk Bankası Küçükesat iubesinden herhangi birisine “Kurumsal Tahsilat Programı aracılığı ile yatıracaktır.

  SINAV BAŞVURUSU
  - Sınava girecek aday başvuru ücretini yatırdıktan sonra sınav başvurularını 14–23 Haziran 2010 tarihleri arasında http://www.meb.gov.tr internet adresinden yapacaktır.
  - Adaylar; 07 Temmuz 2010 tarihinde T.C. Millî Eğitim Bakanlığı internet adresinden yayımlanan sınav giriş belgelerini alarak bağlı bulunduğu kuruma onaylatacaktır.

  SINAV YERi
  Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Edirne, Erzurum, Gaziantep, istanbul, izmir, Kayseri, Konya, Malatya, Samsun, Trabzon ve Van

  SINAV TARiHi, GÜNÜ VE SAATi
  24 Temmuz 2010, Cumartesi günü, Saat: 10:00

  SINAV UYGULAMASI- Görevde Yükselme Sınavı 75 dakika sürecek, tek oturum olarak uygulanacaktır.
  - Sınavda 70 soruluk çoktan seçmeli (dört seçenekli) testlerden oluşan A ve B soru kitapçığı kullanılacaktır.
  - Adaylar sınava sınav giriş belgesi ve özel kimlik belgelerinden birisi (nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport) ile gireceklerdir. Sınav Giriş Belgesi ile özel kimlik belgesi yanında olmayan adaylar sınava alınmayacaktır.
  - Sınav binasında sigara içenler hakkında ilgili Kanun gereğince işlem yapılacaktır.

  SINAVA KATILACAK ÖZÜRLÜ ADAYLAR
  - Sınav sırasında tedbir alınmasını gerektirecek herhangi bir özür durumuna sahip olan aday/adaylar var ise, adaya ait sağlık kurul raporunun, özürlü kimlik kartının kurum onaylı örneği veya adayın özür durumunun resmi olarak işlenmiş olduğu nüfus cüzdanı örneğinin herhangi birinin bir nüshasını bağlı bulunduğu kuruma teslim edecek, bir nüshasını da posta yolu ile 07 Temmuz 2010 tarihine kadar EĞiTEK Ölçme Değerlendirme ve Açık Öğretim Kurumları Daire Başkanlığına gönderecektir. Bu tarihten sonra EĞiTEK e ulaşan belgeler dikkate alınmayacaktır.
  //alıntı//
   
 2. Cevap: Sağlık Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme Sınavı

  BilgiLenrirme icin SaoL AnniccHa
   
 3. Cevap: Sağlık Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme Sınavı

  Bilgi İçin teşekkürler .Anniccha abla
   
Yükleniyor...