Samsung Curved UHD Televizyon Özellikleri

'Teknoloji Haberleri' forumunda Eylem tarafından 17 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi

  Samsung Curved UHD Televizyon Özellikleri

  [​IMG]
  Dünyanın ilk kavisli UHD televizyonu Samsung Curved UHD televizyon teknolojisinde devrim niteliğinde. Kavisli UHD televizyon izleyiciyi bütünüyle içine alıyor nerdeyse. Artık nerde oturursanız oturun aynı netlikte televizyon izleyebileceksiniz.

  Samsung Kavisli UHD TV, Otomatik Derinlik Geliştirici özelliğiyle sizi, hayatı en gerçekçi şekilde sunan görüntülere bir adım daha yaklaştırır. Otomatik Derinlik Geliştirici, ekranın farklı alanlarına farklı düzeylerde kontrast uygulayarak daha fazla derinlik algısı yaratır.

  4 adımlı UHD Upscaling özelliği, daha detaylı görüntüler sunmak için düşük çözünürlüğe sahip içerikleri UHD görüntü kalitesine dönüştüren üst düzey bir görüntü işleme teknolojisidir.Kavisli ekran, bakış noktanızdan tüm ekranı aynı uzaklıkta izlemenizi sağlayarak görüntülerin köşelerde bile daha net izlenmesini sağlar.

  Bu homojen görüntüleme uzaklığı, düz ekran ile kavisli ekran televizyonları ayıran başlıca farktır. Kenarları size yaklaştırarak daha geniş bir görüş alanı oluşturduğundan ekran daha büyük görünür. Aynı boyutlardaki bir düz ekran ile kavisli ekrana yan yana baktığınızda, kavisli ekran daha büyük ve daha iyi görünür. Sizi sarmalayarak içine alan bir izleme deneyimi sunar.
   
Yükleniyor...