Samsung Galaxy S5 Çıkış Tarihi

'Teknoloji Haberleri' forumunda Yasemin tarafından 20 Eki 2013 tarihinde açılan konu

 1. Samsung Galaxy S5'in Ocak ayı itibari ile kullanıcılarına tanıtılması bekleniyor.Meraklılarının dört gözle bekledikleri yeni Samsung Galaxy S5 2014 yılının Ocak ayı itibariyle piyasada olacak.

  [IMGALT=https://forumdaslar.com/upl/uploads/samsung-galaxys5-cikis-tarihi-88088.jpg]samsung-galaxys5-cikis-tarihi-88088[/IMGALT]

  Samsung diğer cep telefonu modellerinde kanıtladığı başarıyı yeni telefonundanda bekliyor.Samsung yeni umutlarını Galaxy S5’e bağlamış gibi görünüyor.Galaxy S5 sekiz çekirdek, 64 bit Exynos 5430 işlemci ye sahip olacak.Bu özellikleri ile geleceği bilinen Samsung'un yeni amiral gemisi 16 MP’lik kamerası ile kullanıcılarının karşısında olacak.
  Resmi bir açıklama yapılmamış olda da büyük ihtimalle gelecek yılın Ocak ayı itibari ile karşımıza çıkacak.

  Ayrıca Samsung s4’ün kırmış olduğu rekorları ve halen en beğenilen telefonlardan biri olduğu göz önünde bulundurulursa yeni model Samsung S5’in işi oldukça zor görünüyor ne dersiniz.Ayrıca diğer tüm telefonlarından çok daha pahalı olacağı yapılan açıklamalar arasında yer alıyor.Eğer sizde bir Samsung Galaxy S5 hayali kuruyorsanız şimdiden para biriktirmeye başlarsanız çok iyi olur.
   
  Son düzenleme: 20 Eki 2013
Yükleniyor...