Sanalika Hileleri

'Oyun Bölümü' forumunda CalviN tarafından 6 Eyl 2009 tarihinde açılan konu

 1. sanalika hileleri  Sanalika Işınlanma Hilesi : Bir tahta bankın üzerine oturma okuna basın gitmek istediğiniz yerin okuna tıklayın ve ışınlanın.

  Sanalika Eşya kopyalama hilesi : Bir eşyayı elinize alın sevgi apartmanın asansörüne binin o anda eşyayı bırakın eşyadan iki tane oluyor o ikinci eşyayı 25 dk eilinizde tutun çantanızda hep bulunuyor.
  Sanalika Eşya hilesi : Bakkala gidin bir eşya seçin satın al değin vazgeç değin tabloyu kapatın sonra bir daha tablo açın aynı eşyayı seçin satın al değin tamam değin eşya çantanızda oluyor.

  Sanalika Para hilesi (Sanalika Sanil Hilesi) : para hilesi : yazma yerine 10sanil/no1223=

  Sanalika Duvara Ters Dönme Hilesi : Bir yere tam oturcak iken duvarın önüne basın ve dönersiniz.

  Sanalik Eşyanın Süresini Çoğaltma Hilesi : Eşyayı elinize alın asansöre binin tam bitcekken eşyayı bırakın ve eşyanın süresi dolmuş olur.

  Sanalika Ayda Yürüme Hilesi : Sağ alt köşede %100 olması gerekiyor ona basınız ve onu %125 yapın köşede siyah bişey çıkıcak ona basın ve ilerlemeye başlayın.

  Sanalika Hileleri kullanarak oyunda daha üstün başarılar elde edebilirsiniz.
   
 2. Sanalika Eşya hilesi : Bakkala gidin bir eşya seçin satın al değin vazgeç değin tabloyu kapatın sonra bir daha tablo açın aynı eşyayı seçin satın al değin tamam değin eşya çantanızda oluyor.

  Sanil yok diyoo..

   
 3. hile isteyenler en güzeli eşya çoğaltma hilesi eşyanızı çoğaltim ayağıyla birini kandırıp bi eşya koy diyip onayladıktan sonra 50 kere onayla dedikten sonra eşya çantada:D
   
 4. Arkadaşlar bunu ben keşfettim :) --> Çöp toplarken bir çöpünüstüne geldiğiniz AN başka bir çöpe tıklarsanız tıkladığınız çöpü alıyor altınızdakini almıyor :D


  .oO TEŞEKKÜRLER :D Oo.
   
Yükleniyor...