sedat Abi;

'Eğlence' forumunda Birbey tarafından 10 Kas 2008 tarihinde açılan konu

 1. Sedat Abi,
  -Gene otobüsle İstanbul'dan İzmir'e gidiyordum. Yanımda oturan da benim gibi iri kıyım olunca komple vücut teması oldu. Gecenin ilerleyen saatlerinde, ikimiz de uyumuşken, yanımdaki yolcu birden sıçradı. Karımdan alışık olduğum için, 'Geçti bitanem. Ben yanındayım, yok bir şey' deyiverdim! Adam gözlerini aralayıp dehşetle bana bakmıştı. İşte o an benim bittiğim andır Sedat Abi.

  -Üniversite yıllarım. Kulak rahatsızlığımdan dolayı hastaneye gitmiştim. Doktor muayene esnasında rahat olmam için benimle sohbete başladı. 'Öğrenci misin?' 'Evet.' 'Hangi üniversite?' 'Uludağ.' 'Ben de oradan mezun oldum.
  Hangi bölümde okuyorsun?' 'İşletme' dedim ve bombayı patlattım: 'Siz hangi bölümden mezun oldunuz?' 'Sence?' İşte o an benim bittiğim andır Sedat Abi.

  -Sabah ofiste telefonla konuşuyordum. Telefonu omuzumla başımın arasına sıkıştırmıştım. Elimin birinde cep telefonu, diğerinde poğaça vardı. Cep telefonumu şarj etmek isterken şarj aletinin ucunu birden poğaçaya soktum! Gören oldu mu diye kafamı çevirince de müdürümle göz göze geldim.Sırıtıyordu. İşte o an benim bittiğim andır Sedat Abi.

  -Lise 1. sınıftaydım. Kimya dersinde ''ısınan maddeler genleşir'' konusunu anlatan hocamız, 'Örneğin pirinç' deyince atladım: 'Haklısınız hocam yaa! 2 bardak pirinci ısıtınca koca bir tencere pirinç pilavı oluyor.' Hoca, 'Oğlum bu yemeklik pirinç değil, metal olan pirinç' deyince bütün sınıf gülmekten yerlere yatmıştı. İşte o an benim bittiğim andır Sedat Abi.

  -Eve gitmek üzere Bakırköy dolmuşu bekliyordum. Sigaramın kalmadığı aklıma gelince önünde durduğum Tekel bayiine girecekken minibüs geldi. Apar topar bindim. Şoföre parayı uzatıp, 'Bir Monte Carlo' dedim! Adam birkaç saniye yüzüme bakıp, 'Abi bu Bakırköy'e gider' diye cevap verdi! İşte o an benim ve şoförün bittiği andır Sedat Abi.
  :f106:
   
 2. -Üniversite yıllarım. Kulak rahatsızlığımdan dolayı hastaneye gitmiştim. Doktor muayene esnasında rahat olmam için benimle sohbete başladı. 'Öğrenci misin?' 'Evet.' 'Hangi üniversite?' 'Uludağ.' 'Ben de oradan mezun oldum.
  Hangi bölümde okuyorsun?' 'İşletme' dedim ve bombayı patlattım: 'Siz hangi bölümden mezun oldunuz?' 'Sence?' İşte o an benim bittiğim andır Sedat Abi.


  bu da benim bittiğim an :f30::f30::f30:
   
 3. Çok güzeldi, teşekkürler Birbey :f30:
   
 4. :f106::f106:

  valla hepside ayrı bi komikti. <yorucu bir günün ardından gülmek çok iyi geldi
  Teşekkürler Birbey
   
 5. Sağol Birbey. Hoş bir paylaşım olmuş.
   
 6. çok güldüm valla eline sağlık
   
 7. Hepisine çok güldün:) çok güzeldi teşekkürler Birbey:f40:
   
 8. :f106::f106:
  Çok güzel ve eğlenceli bi paylaşım olmuş teşekkürler Birbey:f40:
   
 9. eline sağlık birbey harika bi paylaşım:f118:
  Abi bu Bakırköy'e gider' diye cevap verdi:f196:
   
 10. çok güzel paylaşım teşekkürler :f118::f30: