Selma Taran Hasta

'Biyografi' forumunda EyLüL tarafından 1 Tem 2011 tarihinde açılan konu

 1. Selma Taran Hasta
  Selma Taran Hastalığı
  Selma Taran


  SELMA TARAN'DAN AYŞE ÖZYILMAZEL'E TAVSİYE
  [​IMG]
  Ali Taran'ın 14 Haziranda boşandığı eski eşi Selma Taran, kırgınlığını böyle dile getirdi...


  Selma Taran, "Şimdi sizden duyduk. Ali’ye mutluluklar dilerim. Kuzey gözyaşları içinde ‘Haber doğru mu?’ diye bana sordu. Cepten babasına ulaşamadı. Kuzey üzgün ve kırgın. Gelin hanıma önemli bir tavsiyem var: Sakın hasta olmasın. Benimki gibi önemli hastalık asla geçirmesin. Ne demek isteğimi anladınız sanırım.”  Kadınlar ne dedi?
  ‘Hasta diye ömür geçirmeye gerek yok’

  - Filiz Akın: Hiçbirini tanımıyorum. Ancak kararlar, bir takım yaşanmış olayların üzerine alınıyor. Yani bir insanla hasta diye bir ömür geçirmeye gerek yok. Ben de geçirdim bu hastalığı yaşananlar durup dururken olmamıştır. Bu insanlar zaten ayrıldı, muhtemelen aralarında yürümeyen birşeyler vardı. Beraberlikte, hastalıkta en nihayetinde sevgiyle yürütülen bir şeydir. Normalde de , hastalıkta birliktelik bile sevgiyle, aşkla gider. Ama o yoksa olmaz.”
  ‘Selma hanım güçlü bir kadın’


  - Oya Başar: Kimse orada neler yaşandığını bilmiyor. Bir insan için hasta iken yalnız kalmak çok zor. Ama zaten bizim ülkemizde kadın olmak çok zor. Bu arada ben Ayşe’yi de kızım gibi çok severim. Selma Hanım güçlü bir kadın. Yanında birisi olması gerekmiyor, kendi başına da yenebilir herşeyi. Kimseye ihtiyacı yok, üzülebilir belki ama zaten olan olmuş. Bitmiş bir evliliğin üzerine ne yapılabilir, onlara mutluluk, Selma Hanım’a sağlık dilemekten başka. Bizim gibi güçlü insanlar hastalığı yenerler. Bitmişse bitmiştir zaten.
   
  Son düzenleme: 1 Tem 2011
Yükleniyor...
Benzer Konular - Selma Taran Hasta
 1. Sitem
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,024
 2. ZeuS
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  2,269
 3. EyLüL
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,442
 4. Elfida
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  4,080
 5. Sitem
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  2,805