Sessizlik! Baros nereye gidiyor?

'Spor Gündemi' forumunda cCasT tarafından 17 Ara 2010 tarihinde açılan konu


 1. Milan Baros Gidiyor mu


  Golcü futbolcumuz Milan Baros'un menajeri Pavel Paska, basında çıkan "Baros gidiyor" haberlerine sert tepki gösterdi.

  Çek futbolcumuz Milan Baros'un menajeri Pavel Paska, golcü futbolcumuz hakkında basında yer alan haberlere Galatasaray Televizyonu aracılığıyla tepki gösterdi.

  Paska, Baros'un Galatasaray'da çok mutlu olduğunu ve futbolu sarı kırmızılı forma altında bırakmak istediğini belirterek şöyle konuştu:

  "Bazı medya organlarında Milan Baros için ağzımdan yazılmış haberler doğru değil. Ben hiç kimseyle böyle bir şey konuşmadım. Türkiye veya başka bir ülkede böyle bir açıklamada bulunmadım. Şu an şoktayım. İnanın bu benim için kesinlikle bir saçmalık.

  Bu bir manipülasyon. Bu bilinçli yapılan bir haber. Ben Galatasaray gibi başka büyük kulüplerle de çalışıyorum. 20 yıldır bu işi profesyonel düzeyde yapıyorum. Bugüne kadar böyle bir şeyle hiç karşılaşmadım. Bana göre böyle bir durumda bunu yazanlara büyük bir ceza vermek gerekiyor. Sizin hakkınızda böyle bir haber yapılsa, benim yerimde olsanız ne yaparsınız, nasıl bir tepki verirsiniz?

  İki gün önce Milan Baros'la görüştüm. Kendisi bana 'Galatasaray'da çok mutluyum. Galatasaray benim için son duraktır. Futbol kariyerimi burada bitirmek istiyorum. Başka bir kulüpte oynamayacağım. Bu ülkede yaşamayı seviyorum. Ailem de benimle aynı görüşte ki bu benim için çok önemlidir' dedi.

  20 yıldır üst seviyede profesyonel menajerlik yapıyorum ama böyle bir iftira ve yalanla hiç karşılaşmadım. Yine de böylesi haberler benim ve Milan Baros için inanın önemli değil. Çünkü Baros Galatasaray'ı çok seviyor ve Galatasaray camiası da onu çok seviyor. Bu durumu bu tür haberler değiştirmeyecektir.

  Galatasaray'ın şu andaki durumundan bir an önce kurtulmasını, takımın Türk Telekom Arena'da iyi bir başlangıç yakalamasını diliyorum. Umarım Galatasaray'a ileride başka süperstarlar getirebilirim.

  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 6 May 2013

Yükleniyor...