Sevgililer günü hediyesi bayan için

'Önemli Gün ve Haftalar' forumunda Ezlem tarafından 9 Şub 2011 tarihinde açılan konu

 1. Kadınlara Sevgililer Günü Hediyeleri,bayanlar için hediye seçenekleri,hanımlar için hediye

  Bu özel günde hediye verirken sevgilinizin sevildiğini hissettirmenin en önemli noktası içinizden gelmesidir. Bu da sizin yüreğinizle ona sevgililer günü hediyesinin seçmenizdir. Size saatlerinizi harcayın ya da internet başında başınız dönene kadar hediyeler arayın demiyoruz. Dürüst olmalıyız, sevgilinize, eşinize en özel hediyeyi bu sene bulmuşken, seneye ve ondan sonraki seneye de sevgililer günü hediyeleri almaya devam edeceksiniz. Hatta Sevgililer Günü’nün haricinde, doğum günü hediyesi, yıldönümü hediyesi ne güne duruyor?
  Bu durumda size önerimiz en mükemmel sevgililer günü hediyesini bulmak, en pahalı ya da en farklı sevgililer günü hediyesini almak değil. Bazen en kolay bulunan, uygun bütçeli bir hediye çok anlamlı bir Sevgililer Günü hediyesi olabilir. Tabii bu en kolay hediye kapsamına bir klişe olan çiçek ve kart notu girer ama siz her sene buna ek olarak bir de hediye almayı tercih ediyor olabilirsiniz. Ama yüzyılların geleneği bu klişe çiçek niye klişeleşmiş hiç düşündünüz mü? Çok basit, çünkü her kadın çiçek sever ve derin anlamları vardır.
  Sevgilinize alacağınız çiçek bir ilk ise hangi çiçeği sevdiğini bulun. Olabildiğince gizli davranın ki çiçekler tam bir sevgililer günü sürprizi olsun. Alacağınız çiçek gül harici de olsa hediyenize sayı konusunda bir anlam katabilirsiniz, nasıl mı? Gül veya diğer çiçeklerin adedi çıktığınız senenin, ayın sayısı olabilir, sizin için anlamı olan tanıştığınız bir yerin adres numarası olabilir. Karta yazdığınız notta da bu sayı ile ilgili mesajı verebilirsiniz. Böyle basit bir fikri bu kadar hoş hale getirince sevgiliniz sizi neden sevdiğini bir kere daha hatırlamış olacak ve çok sevinecektir.
  Hediyenize ek olarak kartı kendiniz seçip elinizle yazabilirseniz çok iyi olacaktır. Sadece bir kutlama ya da sevgi mesajı yazmayın, eğer etkileyici bir hediye istiyorsanız mesaj kartınız ile bitişi çok vurgulu olmalı. Hoş bir anınızı anımsatabilirsiniz, sevdiği bir şiirden bir kıta ya da ikinizin bir şarkısı varsa onun sözlerini yazabilirsiniz.
  Kalpten geldiği sürece bir çiçek de küçük detaylarla çok güzel bir sevgililer günü hediyesi olacaktır.

  Alıntı
   
Yükleniyor...