Sevgiliye Romantik Sözler 2013

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 28 Tem 2013 tarihinde açılan konu

 1. 2013 Sevgiliye Romantik Sözler
  Sevgililer için yazılacak en Romantik sözler başka yerde aramanıza gerek yok sayfamızdaki Romantik sözler aradığınız en güzel sözler.Kesinlikle beğeneceksiniz okumadan geçmeyin.Sevgilin bu romantik sözlere bayılacak...

  [IMGALT=https://www.forumdaslar.com/upl/uploads/sevgiliye-romantik-sozler-80483.jpg]sevgiliye-romantik-sozler-80483[/IMGALT]

  Sen benim doğan güneşim biricik aşkım dünyadaki tek sevdiğimsin

  Benim kalbim senin için çarpıyor sen gidesen ben sensiz yaşayamam biricik sevgilim.

  Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun.

  Birgün Yağmura Yakalanırsan Benden Kaçtığın Gibi Yağmurdanda Kaç. Çünkü Bulutların Arkasında Kaybolan Aşkı İçin Ağlayan Benim.

  Aşkımızın üzerinden zaman geçtikçe ben sana daha çok bağlanıyorum hayat sensiz anlamsız geliyor bana seni çok seviyorum bitanem sen benim hayatımdaki tek aşkımsın.

  Uzaklıklar Küçük Sevgileri Yok Eder, Büyükleri Yüceltir. Tıpkı Rüzgarın Mumu Söndürüp Ateşi Yükselttiği Gibi.

  Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk gözbebeğin kadar yakın olsun. Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun.

  Sen var ya sen aynı sigaram gibisin. Dumanı gözlerin? Külü dudakların... Yalnız aranızda bir fark var sigaramı ben, beni ise sen yakıyorsun...

  Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çicekler gibi. Bir insanın bir tanesi olmalı, tıpkkı senin gibi.

  O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.

  Seni benim kadar sevenler , sana benim kadar hasret kalsınlar.

  Benim İçin Hayatta İki Şey Önemlidir, Biri Sen Diğeri Özgürlüğüm. Özgürlüğüm İçin Canımı, Senin İçin Özgürlüğümü Feda Ederim.

  Güller Hep Ellerinde Açsın Ama Dikenleri Batmasın. Sevda Hep Seni Bulsun Ama Seni Yaralamasın. Mutluluk Hep Yüreğine Dolsun Ama Beni Unutturmasın.

  Bir Dost Yüzüne İhtiyaç Duyduğunda Başını Kaldır ve Gökyüzüne Bak. Güzdüzleri Bulutların Geceleri Yıldızların Arkasından Gülümsüyor Olacağım.
   
Yükleniyor...