Sinem Kobal Kimdir, Resimleri

'Biyografi' forumunda Masal tarafından 23 Tem 2012 tarihinde açılan konu

 1. Sinem Kobal Hayatı ve Fotoları


  Sinem Kobal Biyografisi


  Türk sinema, tiyatro ve dizi oyuncusudur.

  [​IMG]

  14 Ağustos 1987 yılında İstanbul'da doğdu. Aslen Rize, Hemşin,li bir ailenin kızıdır.[1] Babası inşaat mühendisi, annesi ise ev hanımıdır.Sinem Kobal, dört yaşında Yıldız Alper bale okulunda başladığı bale eğitimine sekiz yıl bale yapmıştır. Şu aralar ise latin dansı ile ilgileniyor. İSTEK Vakfı Özel Acıbadem Lisesi'ni 2001 yılında bitirmiştir. Başarılı bir öğrenci olan Sinem Kobal, ortaokulda öğrenci iken, voleybol takımıyla ikincilik ve step birinciliği kazanmıştır.

  Dormen Tiyatrosunda aldığı eğitimle sanat hayatına giriş yapmış, henüz 13 yaşındayken ilk kez "Dadı" adlı televizyon dizisinde rol almaya başlamıştır. Daha sonra bir sezon da Uygur Tiyatrosu'nda çalışmıştır. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümü mezunudur.

  [​IMG]

  Akatlar Kültür Merkezi'nde yapılan "Jetix Çocuk Ödülleri Ödül Töreni" nde başrolünü oynadığı Selena dizisi En Sevilen Yerli Televizyon Dizisi seçilmiş, Sinem Kobal ise yine bu törende En Sevilen Türk Kadın Oyuncu seçilmiştir.

  Birçok film, dizi ve reklam filmlerinde oynamıştır. Ünlü futbolcu Arda Turan ile birlikte olarak magazin dünyasında yer tutmuştur.


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
Yükleniyor...