Şişirdiği Sakız Patladı ,Öldü !

'Haberler' forumunda Pardus tarafından 10 Ara 2009 tarihinde açılan konu


 1. Şişirdiği sakız bomba gibi patladı, öldü  Ukrayna'da bir öğrenci, çiğnediği sakızın patlamasıyla hayatını kaybetti. Evde kuvvetli bir patlama sesi duyan aile, öğrencinin odasına girdiğinde gencin çenesinin parçaladığını gördü. Öğrencinin ilginç bir alışkanlığı olduğu belirtildi.

  Adı açıklanmayan 25 yaşındaki kimya öğrencisi, ailesinin evindeki odasında çalışırken, aile üyeleri kuvvetli bir patlama sesi duydu.

  Hemen öğrencinin odasına giren aile üyeleri, gencin çenesinin parçaladığını gördüler.

  Rus haber ajansı Ria Novosti, adli tıpta yapılan incelemelerde sakızın mahiyeti belirlenemeyen, ancak bir çeşit patlayıcı olduğu düşünülen bir kimyasalla kaplandığının saptandığını duyurdu.

  Bu arada, öğrencinin sakızını sitrik aside batırma alışkanlığı olduğu da yazılan haberler arasında. Polis, öğrencinin cesedinin yanında bir başka maddenin de bulunduğunu bildirdi.

   

 2. Cevap: Şişirdiği Sakız Patladı ,Öldü !

  vay be sakızdanda isan ölüyosa ALLAH rahmet eylesin
   

 3. Cevap: Şişirdiği Sakız Patladı ,Öldü !

  çocuk sakızdan bomba yapmış bizdaha normal bomba yapamıyoruz:f73:
   

 4. Cevap: Şişirdiği Sakız Patladı ,Öldü !

  vayy be nasıl yaptı onu acabaaa...
   

 5. Cevap: Şişirdiği Sakız Patladı ,Öldü !

  Kardeşim bir zamanlar beni delirtmenin yolunu sakız çiğnemekte bulmuştu. Cakkıdı cakkıdı sakız çiğnendiğinde deliriyorum. Ne sakız çiğnemeyi ne karşımda sakız çiğnenmesini sevmiyorum. Bundan sonra sakız çiğneyenleri bu şekilde korkutacağım. Bak sakız çiğneme çenen dağılır :f106:
   

 6. Cevap: Şişirdiği Sakız Patladı ,Öldü !

  Sakızını sitrik aside batırma alışkanlığı varsa sakızın içindeki kimyasal bir madde ile etkileşim yapan sitrik asit patlamaya neden olabilir...Acaba çiğnediği sakız Türkiye'de satılan ürünler arasında mı ?