Smackdowndaki hareketler gerçekmi

'Etüt Merkezi' forumunda HazaN tarafından 18 Ara 2010 tarihinde açılan konu

 1. Smackdown gerçekmi

  Smackdown hareketleri üzerinde uzun zaman çalışıldıktan sonra yapılabilen gösteri amaçlı hareketlerdir. Bu hareketler kesinlikle önlem almadan ve bilinçsizce yapılmamalıdır.

  Smackdown hareketleri,dövüşleri,teknikleri,vuruşları tamamen YAPMACIK ROLLERDİR. smackdown dövüşcüleri bir hareket için haftalarca çalışmakdatırlar.Bazı kişiler sahtemi değilmi diye merak ediyorlar.Bunada kısaca sahtedir diyoruz.
  Şunuda unutmayalım ki smackdown amerikada en çok izlenen ve milyonlarca izleyici kitlesine ulaşmış,ringleri dika masa dolduran bir showdur

  Bu hareketlerin tamamen profesyonelce hazırlanan aktörler sayesinde hazırlanıyor aslında biraz düşünülürse yapılan Hareketler zaten bir İnsan bünyesine fazla aşırı kesitler içermekte beyine alınan büyük sarsıntılar sonucu karakterlerin hala ayakta kalabilmesi bile bir mucize iken Smackdown’da bu tür hareketler sadece bir karaktere belkide onlarca kez uygulanıyor araştırmalara göre normal bir insanın bu tür darbelere en azla 20 kez dayanabildiği sonrasında hafıza kaybı, Beyin Kanaması, Felç ve Ölüm ile sonuçlandığını bilim adamları tarafından tastiklenmişti.

  smackdown.
   
Yükleniyor...