Smilay Analizi

'Eğlence' forumunda ZORBEY tarafından 22 Haz 2009 tarihinde açılan konu

 1. Bir çok yorumdan sonra smile ekleriz. Peki hiç smile'lerinde dili olabileceğini düşündünüzmü?

  Ben düşündüm ve kendim yorumladım :)

  :f40: Son derece rahat ve espritüel bir kişiliğiniz var. En küçük olaylarla sevinebilmenize rağmen, en küçük olaylar büyük yıkımlar yaşamanıza sebeb olur. Son derece duygusal ve romantik olmanız en büyük özelliğiniz.

  :)En belirgin özelliğiniz uyumlu olmanız. Kendinize ait bir yaşam felsefeniz ve idealleriniz yoktur. Hayatı olduğu gibi kabullenir bulduğunuza şükredersiniz. En büyük hatanız, kendi doğrularınız üzerine mücadele etmek yerine, başkalarının fikirlerine uymaya çalışmanızdır.
  Kıyafet seçiminde sade olmaya özen gösterirsiniz. Abartılı, renkli, göserişli kıyafetler size göre değildir.

  :f110: Heyecanlı ve Panikatak bir kişiliğiniz var.Toplum içerisinde rahat olamamanız en büyük özelliğiniz. Bu özelliğiniz yüzünden beceri ve kabiliyetlerinizi gösteremiyorsunuz. Diğer insanların ne kadar rahat ve kendine güvenen tipler olmasına gıptayla bakıp eziklik duyuyorsunuz.

  Kıyafetlerinizde uyumsuzluklar oldukça fazladır. Bunun sebebi; kendi seçiminizden çok, başka insanın üzerinde görüp beğendiğiniz kıyafetleri alma özelliğiniz yoğun olduğu içindir.

  :f132:Hayatı dolu dolu yaşayan, bulunduğu ortama huzur ve neşe veren bir kişiliğiniz var. Esprili kişiliğiniz yanında sportif kişiliğinizde ön plandadır. Toplum olayları, Ekonomi, siyaset sizi pek ilgilendirmez. Olaylara mantıklı yaklaşır, doğru kararlar verirsiniz. Olumsuzluklarda yıkım yaşamak yerine, yeni çözümler üretirsiniz.

  Kıyafetlerde spor veya resmi farketmez. Her türlü kıyafeti tercih edebilir, bulunacağınız ortama göre kıyafet belirlersiniz. Giydiğiniz kıyafetler bakımlı ve uyumludur. Ne giyseniz yakıştırırsınız.

  :f59:En büyük özelliğiniz şüpheciliğinizdir. Her şeyin altından bir şeylerin çıkacağını bekler hazırlıklı durursunuz. İnce bir zeka ve harika sayılabilicek espri anlayışına sahipsiniz. Aşırı şüpheciliğiniz insan ilişkilerinizi zaman zaman olumsuz etkiler. Şüpheciliğiniz yüzenden aşırı paranoyaklığınızın tuttuğu bile olur.

  Kıyafetlerde koyu, özellikle siyah ve füme ayrı bir yer tutar. Bakımlı olmaya özen göstermez, aksine rahat görünmek adına işi abarttığınız bile olur.

  :)Fazla hassas olmanız en büyük özelliğiniz. Detay ve ayrıntılar üzerinde fazla duruyorsunuz. Kendinize aşırı güveniyor, zeki olduğunuza kendiniz inanmakla birlikte diğer insanlara da bunu göstermek istiyorsunuz. İnsanlar yüzünüze birşey söylemesede arkanızdan kıs kıs güldüğünü unutmamanız lazım.

  Kıyafetleriniz klasıktir. Kendi beğeninizden çok, başkasında gördüğünüz veya satış elemanlarının yönlendirmesi sonucunda kıyafet seçiyorsunuz.

  :f73:İyi bir gözlem yeteneği ve hafızaya sahipsiniz. Bazı insanlar vardır, ilk bakışta birşeye benzetemez sonradan ondaki gizli cevherleri görmeye başlarsınız. İştesiz bunlardan birisisiniz. Yeniliklere açık ve öğrenmeye meraklısınızdır. Ama bilgilerinizle böbürlenmez kimsenin beklemediği anlarda bu özelliğinizi kullanarak insanları şaşırtırsınız.

  Kıyafet seçiminiz özentisiz ve uyumsuzdur. Hatta resmi bir kıyafetin altına spor ayakkabı giyecek kadar işi ileriye götürebilirsiniz..

  :f20: Mantıklı, kontrollu, ince eleyip sık dokuyan bir kişiliğiniz var. Olayları değerlendirirken tam bilgi sahibi olmadan karar vermezsiniz. Yaptığınız bir hata karşısında özeleştiri yapmaktan çekinmezsiniz. İnsanları yaptığı işin sonucu ile değerlendirirsiniz.

  Kıyafetleriniz uyumlu ve bakımlıdır. Spor kıyafetleri genelde tercih etmezsiniz. Resmi kıyafetler favorinizdir.

  :f11:Espri ve şakadan hoşlanmamanız en büyük handikapınız. Bu kişiliğiniz yüzünden insanlarla iletişimde sorunlarınız var. Ailevi sorunlar yaşıyorsunuz. Mutlu ve huzurlu günlerinizin hayalini kuruyorsunuz. Ama oldukça zor görünüyor..

  Kıyafet seçiminiz abartılıdır. Bundaki en büyük pay, kıyafetleriniz başkalarına bir başkaldırı, isyan anlamı taşımasındandır. İçinizdeki mutsuzluk ve dışlanmışlığı kıyafetinizle kapatmaya çalışıyorsunuz.

  :)) - :=) - :) - :( - ;) : Bu tür simgeler kulananlar kontrollu insanlardır. Yaptığınız işi abartmamaya çalışan, insan ilişkilerinde mesafeye önem veren bir kişiliğiniz var. İnsanları dış görüntüsüyle değil, kişiliğiyle değerlendirirsiniz. Başkaları sizi gizemli ve sempatik bulur. Esprili ve yaşadığımız çevreye duyarlısınızdır. En büyük özelliğiniz devamlılığınız yoktur. Yaşantınızda sürekli iniş ve çıkışlarınız vardır. Fakat sorunlarınızı asla başkalarına aksettirmez içinizde yaşarsınız..

  kıyafetlerde mat ve donuk renklerden kaçmakla birlikle aşırı canlı renkleride tercih etmezsiniz. Beyaz ve siyah sevdiğiniz renkler olmakla birlikte yakışan her türlü kıyafeti taşıyabilirsiniz. Hafta sonlarınızın favori kıyafeti spor olur..
   
 2. Cevap: Smilay Analizi

  güzelmiş teşekkürler o zaman bn hep bu smileyi kullanıcam:f59: çünkü beni anlatıyoo
   
 3. Cevap: Smilay Analizi

  Bende hep bunu kullancam
  :f20:Mantıklı, kontrollu, ince eleyip sık dokuyan bir kişiliğiniz var. Olayları değerlendirirken tam bilgi sahibi olmadan karar vermezsiniz. Yaptığınız bir hata karşısında özeleştiri yapmaktan çekinmezsiniz. İnsanları yaptığı işin sonucu ile değerlendirirsiniz.
   
 4. Cevap: Smilay Analizi

  :f20:Mantıklı, kontrollu, ince eleyip sık dokuyan bir kişiliğiniz var. Olayları değerlendirirken tam bilgi sahibi olmadan karar vermezsiniz. Yaptığınız bir hata karşısında özeleştiri yapmaktan çekinmezsiniz. İnsanları yaptığı işin sonucu ile değerlendirirsiniz.

  :f20:paylaşım için teşekkürler:f20:
  :)
   
Yükleniyor...