Sony 6300 geliyor incelemesi ve özellikleri

'Teknoloji' forumunda Esra Öztürk tarafından 21 Şub 2016 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. Sony 6300 geliyor incelemesi ve özellikleri

  Günümüz gelişen teknolojisi ile birçok laptop, cep telefonu, fotoğraf makinesi vb. markaları da kendi ürünlerini geliştirmiş ve piyasaya sunmaya başlamıştır. İnsanların cep telefonlarına ilgisi oldukça artmıştır ve en gelişmiş en özel telefonları tercih etmeye başlar hale gelmişlerdir. Bu markalardan birisi de Sony adlı markadır. Sony yıllardır pek çok üretim yapmıştır. Örneğin Sony xperia satışı oldukça fazla olan bir marka haline gelmişti. Yoğun ilgi gören Sony marka telefonları ile birlikte Sony markası sadece telefon üretimi ile de sınırlı kalmamaktadır. Yeni bir ürün olarak Sony 6300 ortaya çıkmıştır. Sony 6300 hakkında biraz bilgi verecek olursak ödüllü aynasız kamera olarak tanıtılmıştır.

  Sony 6300.jpg
  Sony 6300 incelemesi ve özellikleri
  Bu fotoğraf makinesi 0.05 saniyelik kısa odaklanma süresi ile dünyanın en hızlı af yakalama imkânını değerli kullanıcılara sunmuştur. 4d focusa sahip a6300 da tüm görüntü alanı üzerinde yoğun şekilde konumlandırılan 425 aşamalı algılamalı af noktası da dünyada herhangi bir objektif fotoğraf makinesinde bulunan en fazla sayıda af noktası olmuştur.
  Sürekli odaklama ve yakalama pozlama programı sayesinde saniyede 11e yakın kare çekebilmektedir. Oldukça güzel görünen ve etkileyici olan aynasız kamera modeli lcd ekran üzerinde saniyede 8 kareye yakın tam canlı görüşlü sürekli çekimi yakalama destekleme özelliği ile de elektronik vizörün avantajlarını objektif ile vizörün rahatlığı ile birleştirerek kullanıcılarına gerçek zamanlı bir çekim deneyimi sunmaktadır. Çok yönlü olan 6300 fotoğraf makinesi modeli olağanüstü görüntü kalitesi sunarak dikkatleri üzerine çekebilmiştir. Görüntü kalitesini bıonz x görüntü işleme motoru ile birlikte çalışan yeni geliştirilmiş 24.2 mp aps-c boyutlu exmor cmos sensör ile de donatılmıştır. Yeni Sony 6300 aynı zamanda popüler süper 35 mm formatında olan yüksek çözünürlüklü ve piksel gruplamasız 4k videolar çekme fırsatını sağlayıp bu videoları kaydedebilmektedir. Etkileyici geniş af kapsamının yanında kullanıcılara nesne algılama ve izleme performansını ciddi ölçüde iyileştiren yeni yüksek yoğunluklu af teknolojisini kullanıcılarına sunmaktadır. Af c modunda sessiz çekim fonksiyonu da oldukça etkilidir. Sony fiyatları ise kullanımına göre oldukça uygundur.
   
Yükleniyor...