Sony xperia z3 tablet compact özellikleri

'Teknoloji Haberleri' forumunda Esra Öztürk tarafından 23 Şub 2016 tarihinde açılan konu

 1. Sony xperia z3 tablet compact özellikleri
  Fiyat açısından endişeli bir kişiyseniz, Xperia Z3 Tablet Compact'ın yarı fiyatına Apple iPad mini 2 satın alabiliyor olmanız, sizi Apple'a yönlendirecektir. Fakat Android kullanıcısı olarak, su geçirmez ve 8 inçlik, hızlı bir tablet arayacaksanız, Xeria Z3 Tablet Compact'ın alternatifi bulunduğu söylenemez.

  8 inçlik ekranda mobil olarak oyun oynamak ve video seyretmek de son derece keyifli bir deneyim sağlamaktadır. Dahası, inceliğini ve hafifliğini de unutmamak gerekir. Sony markasının da, ürünlerinde daima yüksek kaliteli ve şıklık bileşenler kullanmaya özen gösterdiğini unutmamak gerekmektedir. Dolayısıyla Xperia Z3 Tablet Compact'ın çok uzun zaman dayanacak ve sağlamlığını koruyacak bir tablet olarak sizinle beraber olacağını söyleyebiliriz.

  Sony xperia z3 tablet compact özellikleri.

  Android kullanıcıları olarak, 8 inçlik ve su geçirmez, hızlı bir tablet arıyorsanız, sizin için Xperia Z3 Tablet Compact'tan çok daha fazla bir alternatif olduğu görülmemektedir. Tabletleri artık her boyutta görebiliyoruz. Üreticiler büyüklük seçeneklerini genişleterek tüm kullanıcının ihtiyacına göre ürünler hazırlıyorlar. Pazarda 12.2 inç çapında modeller olabildiği gibi, şimdi inceleyeceğimiz Sony'ninXperia Z3 Tablet Compact modelinin de olduğu gibi daha kompakt modellere de rastlayabilme ihtimali vardır. Sony, Xperia ailesini hem tabletleri hem telefonlarıyla genişletmeyi sürdürmektedir.


  Geçtiğimiz IFA fuarında tanıtılan Xperia Z3 Tablet Compact, öncelikle 8 inç boyutu ile devamlı el altında bulundurabileceğiniz bir şekil olmayı başarıyor. Tabletler artık değişim dönemine girmektedir. Önceden 10 inç ve 7 inç olarak ikiye ayrılan tabletler arasında artık 8 inçlik tabletler daha sık görülmeye başlandı. Bunun nedeni de ekran ve donanım teknolojilerindeki yeni gelişmeler.
   
Yükleniyor...