Şubat 2011 Aslan Burcu Yorumları

'Kadınca' forumunda Wish tarafından 19 Oca 2011 tarihinde açılan konu

 1. 2011 Şubat Aslan Burcu Yorumları
  Şubat 2011 de Aslan Burcunu Neler Bekliyor
  Aslan burcu Şubat 2011 Burç Yorumları


  2011 Şubat Ayı Aslan Burcu

  Geçtiğimiz aylara nazaran bu ay iletişim becerinizi sıkça kullanma ve sergileme fırsatı bulacaksınız. Sözleriniz bulunduğunuz ortam ve konumlarda oldukça net ve çok etkili olacak, titrinizi bu gelişmeler göre kullanacaksınız ve buda size ve sizlere başarıyı getirecek bunun içindir ki özelikle bu nedenle yeteneklerinizi iyi kullanın derim.

  Bu ay dikkatler tamamıyla sizin üzerinizde olacak, başkaları da sizi fark edecek ve insanlarla bağlantı içinde olacaksınız. Kararlar verecek, alt yapınızı oluşturacak ve çeşitli anlaşma ve kontratlar için görüşmeler yaparken, çok ama çok meşgul olacaksınız. Yapacağınız bu çalışmalarda ve organizasyonlarda ( anlaşmalarda ) tüm detayları çok iyi organize etmeniz gerekiyor zira ay içerisinde ilerlerken bunların elinizin altında olması gerekecek.

  Bu tarihte Satürn ile Güneş birbirlerine iyi bir açı yapacak. Satürn verilen sözlerin tutulmasına yardımcı olur. Eğer uzun zamandır bu anlaşma üstünde görüşmeler yapıyor ve bu anlaşmanın gerçekleşmesiniz istiyorsanız, tüm pürüzleri ortadan kaldıracak ve harekete geçeceksiniz. Ortaklık evinizde bulunan Neptün 27 Şubat'ta düzeldikten sonra yaşamış olduğunuz gecikmeler sona erecek.