Şubat 2011 Boğa Burcu Yorumları

'Kadınca' forumunda Wish tarafından 19 Oca 2011 tarihinde açılan konu

 1. 2011 Şubat Ayı Boğa Burcu Yorumları
  Boğa Burcu Şubat 2011 Burç Tahmini
  Boğa Burcunu Şubat 2011 de Neler bekliyor


  Şubat 2011 Boğa Burcu

  Öncelikle hemen ajandanızı önünüze alın ve bu ay görmeniz gereken kimseler, gitmeniz gereken yerler ve tamamlamanız gereken işlerle dolu oldukça yoğun ve yorucu bir ay olacak. Yıldız haritanızın iş projeleri evinizin kalabalık olması nedeniyle sürekli hareket halinde olacak ve önemli görevler üstleneceksiniz. Bu proje ve görevler ilerlemenizi sağlayacak ve üstleriniz bundan memnun olacaklar.

  Şubat ayını parlamanız için altın bir fırsat olarak kabul edin. Eğer yaptığınız işlere kendinizi verirseniz değerinizin ne kadar arttığını göreceksiniz. Sorumluluğunuzda bulunan görevleri tamamlayın ve gelecek mart ayında oluşacak yeniay sırasında, yeni bir terfi almaya veya yeni bir işe geçmeye hazır durumda olun.

  Bu ay içinde üzerinde çalışacağınız projeler, özellikle de 22 Şubat tarihinden sonra ortaya çıkacak olanlar ilerlemeniz için inanılmaz olanaklar sağlayacak. Bu sayede yıllardır geliştirmiş olduğunuz bazı gizli kalmış becerileriniz de ortaya çıkarabilirsiniz. 22 Şubat tarihinden hemen sonra olabilecek gelişmeleri yakından izleyin. Bu dönemde üstleneceğiniz sorumluluklar, ilerisi için büyük önem teşkil edecek.
   
Yükleniyor...