Şubat 2011 İkizler Burcu Yorumları

'Kadınca' forumunda Wish tarafından 19 Oca 2011 tarihinde açılan konu

 1. 2011 Şubat Ayı İkizler Burcu Yorumları
  İkizler Burcu Şubat 2011 Burç Yorumları
  Şubat 2011 de İkizler Burcunu Neler Bekliyor


  Şubat 2011 İkizler Burcu

  Eğer uzun zamandır biriyle birlikteyseniz, 5-15 Şubat civarında hiç beklemediğiniz bir anda evlilik teklifi alabilirsiniz. Astrolojide kavuşum çok önemli bir dönemin başladığını simgeler. Sizin durumunuzda ise iki yıl sürecek yeni bir ilişki dönemini simgeliyor. Eğer bu ay yeni biriyle tanışırsanız bu ilişkiniz uzun zaman sürebilir.
  Eğer evliyseniz, partneriniz size karşı sevgi dolu olacak. 25 Şubat'ta gününü aptallıklar, saçmalıklar ve şakalar yaparak geçirebilirsiniz. Hayatın her saniye sıkıcı olması gerekmiyor. Genelde çiftlerin önemli bir bölümü monotonluktan şikâyetçi olurlar. İlişkinizin en başını yeniden yaşayın ve birbirinize romantik sürprizler yapın! Bunu yapmak için Sevgililer Gününü beklemenize gerek yok.

  Bu ay kendi Sevgililer Gününüzü kendiniz yaratın! Eğer bekârsanız ve kimseyle birlikte değilseniz, 14 Şubat size çok ama çok önemli bir tanışma getirebilir. Venüs ile Mars'ın en önemli görevi, özellikle kavuşum yaptıklarında iki kalbi birlikte çarptırmaktır! Bu akşam kesinlikle dışarıda geziyor olmalısınız.

  18 Şubat de, muhteşem bir güne benziyor. Alacağınız bir haber sizi son derece memnun edebilir. Bu haber beğendiğiniz bir kişiden ya da şu anda yanınızda bulunan sevgilinizden gelebilir. Son olarak izlemeniz gereken hoş bir gün olarak 27 Şubat var.
   
Yükleniyor...