SüperCan Oyun Rehberi

'Oyun Bölümü' forumunda Sitem tarafından 2 Haz 2011 tarihinde açılan konu

 1. Süper Can Oyun Rehberi


  SüperCan Oyun Rehberi

  [​IMG]

  İlk Türk süper kahraman olma özelliğini taşıyan SüperCan büyük ilgi gördü ve büyük oyuncu kitlesine hitap etmeye başladı.TTNET tarafından müşterilerine ücretsiz bir şekilde sunulan Süpercan oyunu en popüler oyunlar arasında yerini sağlamlaştırmaya başladı.Oyun ilk olması itibari ile iyi seviyede ve beklentileri karşılamış düzeyde.Şimdi sizlere oyun hakkında bir rehber sunarak Süpercan oyununu nasıl oynamanız gerektiği hakkında detaylı bilgileri vereceğiz.

  Kahramanlarla Maceraya Başlangıç

  Türk yapımcı Sobee‘nin elinden çıkmış bu oyunda Spider-Man, Hulk veIron Man gibi Marvel kahramanlarının yardımıyla doğayı katleden robotlara karşı savaşıyoruz. İşte gücünü yediği taze meyvelerden alan kahramanımızın macerası.
  Oyuna başladığınızda ilerlemek dışında yapacağınız bir şey yok. Eşyaları toplamak için F-W tuşlarından faydalanın. Böylece nano toplayacaksınız.
  Nano yeni beceriler kazanmak ve düşmanları vurmak için gerekli. Tam bu noktada karşımıza Canan isimli karakter çıkıyor.
  F1 tuşu ile görevinizi öğrenebilirsiniz. S-D tuşları ile rakipleri ekarte edin ve alması kapın. Biraz ilerleyin ve türlü havyanın olduğu bölgeye gelin.

  Spider-Man

  O noktadan sonra Üstünde “Bölge” yere gelin ve düşmanınızı yok edin.Elmayı alın ve elmanın yakınında bulunan G.B.R isimli keçi benzeri tuhaf robotu parçalayın edinin. Şimdi çöplükte onu parçalayın ve puan kazanın.
  Karpuzu yiyin. İlerde “Bölge” yazan bayraklı tepesindeki tünelden aşağı inin. Şimdi Z.B.D ile karşılaşacaksınız. Bu saçma varlığı yok edin ve Örümcek Adam ile konuşun. Canan’a bağlanın ve görevinizi öğrenin.

  Yasak Bölge Girin

  Çevredeki eşyaları toplayın. “Taşkesti” Sahiline gelin ve Z.B.D’ler ile karşılaşın. Z.B.D olarak kastettiğimiz şey ağaç benzeri tuhaf bir yaratık.
  Parçalayıp yola devam edin. Yasak bölgeye gelin ve sol tarafa yönelin. Birbirinden komik Z.B.D ve G.B.R’ler ile yüzleşin. Z.B.D size vurunca gülme krizine girecektir.

  Zıpzıp İle Zıplayın

  O gülüşü susturun. Zıpzıp‘a binin ve kolu çekin. Kapıdan ‘A’ ya basarak geçin. Komik apachi arabasının oraya yanaşın. Köprüden düşmeden geçmek için yavaş yavaş hareket edin.
  Karşıya geçin ve Zıpzıp‘ı alın. Kapının öbür tarafına geçin. Şindi 4 adet G.B.R 4 adet Z.B.D ile yüzleşin. Ok işareti ile gösterilen kapıya gelin.

  Diğer Görevler

  Hava Saldırısı
  Alarm çalacak. K.İ.V.İ denilen kamikaze saldırıya geçecek. Topran atıcı ile yok edilebiliyorlar. Alarmı devre dışı bırakın. Şimdi”Metal Kapağa Geri Dön” mesajı alın.

  Demir Gibi Kurtarış
  Tünel açılmıyor ama Demir Adam yardıma geliyor ve oda gelip kapağı açıyor ve Süper can Demir Adam’ın roketini kullanabiliyor. Roketi D tuşu le açın ve engellere çarpmadan ilerleyin.

  Son Boss Geliyor
  Her tür robotu yenin. Ringe gelin ve lazerlerden kaçının, tenekeleri haklayın. Karşınızda oyunun esas kötüsü D.E.V.E. A ile sürekli hareket edin. Prensip sürekli A ile parçaları yok etmek.

  Hulk Ezer
  Şimdi tırmanın ve D tuşu ile işlemcisini parçalayın. Canı yarılansa da ayağa kalkıyor. İşini bitirin. Şimdi bir çok D.E.V.E ile karşılaşacıksınız. Ama yeşil dev yardıma koşuyor ve “Hulk parçalar” repliğiyle gerekeni yapıyor. Böylece oyunun ilk bölümü bitiyor.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 15 Oca 2014