Şüphe Dizisi Kim kimdir?

'Popüler Diziler' forumunda Blue tarafından 8 Oca 2011 tarihinde açılan konu

 1. Şüphe dizisi kim kimdir?

  [​IMG]

  Selin Demiratar-İpek
  Sedat Kutlu’nun yasak ilişki sonucu doğan kızı. Annesi öldürüldükten sonra Türkiye’nin en zengin adamlarından birinin kızı olduğunu öğrenir.

  İsmail Hacıoğlu – Aziz
  İpek’in üvey kardeşi. Yediği önünde yemediği arkasındadır haliyle ama çocukken üzerine titrenmiştir ki bu yüzden kendine güveni zayıf biri oldu.

  Serkan Altunorak – Tarık
  Aziz’in abisi. Babası gibi hırslı, tuttuğunu koparan bir yapısı vardır. Şirketin geleceğini güvenceye almak için her yolun mübah olduğunu düşünmektedir.

  Uğur Karabulut – Cüneyt
  Küçük yaştayken annesinin babasından ayrılıp Sedat Kutlu’yla evlenmesinden sonra Kutlu ailesinin göz alıcı evinde yaşamaya başlamıştır. Ama bu hayata alışamadı.

  Güngör Bayrak – Cavidan
  Cüneyt’in annesi. İkinci evliliğini Sedat Kutlu ile yaptı. Bir yıl sonra Aziz’i dünyaya getirdi.
  Zenginlik ve rahatı için birçok şeyi görmezden gelir.

  Burcu Kutluk – Serap
  Tarık Kutlu’nun sekreterliğini yapmaya başlaması her şeyi değiştirir. Tarık’la evlenir, başlarda Her şey çok güzel gitmektedir. Ama zamanla büyü bozulur.

  Müge Boz – Meltem
  Sedat Kutlu’nun şüpheli bir kazada ölen oğlu Akın’ın tek kızı. 10 yaşındayken annesini ve babasını kaybettiği için dedesi ve Cavidan ona gözleri gibi baktılar.

  Burhan Öçal – Necdet
  Demircan Holding’in patronu. Sedat Kutlu’nun illegal yöntem ve suistimallerinden en fazla zarar gören ailedir. Amacı Kutlu Holding’i ele geçirmek.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 8 Oca 2011
Yükleniyor...